Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як слід прохати про підвищення зарплатні?

Вас часто відвідують думки про те, що ви заслуговуєте набагато більших грошей, чи не так? Але, якщо ваша робота і досі залишається неоціненою по достоїнству, значить, швидше за все, ви боїтеся просити свого «жахливого» боса про надбавку до платні. У нас є хороші новини! Настав час позбутися своїх страхів і стати більш високооплачуваною співробітницею.

Покажіть босу, що ви коштуєте дорожче!

Заводити розмову про гроші з начальством незручно, а в деяких випадках навіть небезпечно, але іноді це просто необхідно робити. Зараз ми розповімо, як слід прохати про підвищення зарплатні, на яке ви, безсумнівно, заслуговуєте.

жінка-прохає-боса-про-підвищення-зарплатні

1. Визначте свою цінність

Ваша користь, принесена компанії, і є ваша цінність. Візьміть аркуш паперу і запишіть на ньому всі свої позитивні робочі якості, що відрізняють вас від інших співробітників. Запитайте себе: «Чому саме я заслуговую на підвищення окладу?» Упорядкуйте цю інформацію та викладіть її босові, коли будете прохати про надбавку до зарплатні.

Підказка: Дізнайтеся, скільки заробляють ваші колеги. Це допоможе вам точніше зрозуміти, яку саме заробітну плату ви хочете.

2. Проявіть себе

За кілька місяців до того, як зберетеся говорити з начальством про підвищення платні, почніть більш активно займатися всіма робочими питаннями. Проявляйте себе повною мірою. Не соромтеся виходити за рамки своїх обов’язків. Запитайте у керівника, чи не потребує він вашої додаткової допомоги. Ні? Тоді можливо допомога потрібна комусь із колег? Це покаже, що ви є командним гравцем, який дійсно гідний більшого.

Підказка: Під час відповідальної розмови про гроші, дайте зрозуміти босу, що ви не збираєтесь знижувати свою активність, а навпаки, почнете працювати ще старанніше.

3. Чекайте

Не сподівайтеся, що керівник прийме рішення про підвищення зарплати відразу ж після розмови з вами. Будьте терплячою після свого звернення. Можливо, у вашого начальника теж є начальник, з яким потрібно все узгодити. Тим не менш, якщо протягом двох тижнів ви так і не отримаєте жодної відповіді, доведеться зустрітися з босом ще раз.

Підказка: Прохаючи про більший оклад, зосередьте увагу керівництва на своїх досягненнях (позначте свою цінність для компанії), але не зачіпайте особисті мотиви. Наприклад, не варто казати: «Мені потрібні гроші, щоб прогодувати свою родину» або «У мене виникли фінансові труднощі». Такі заяви не є вагомими причинами для розгляду вашого питання.

4. Що робити, якщо вам відмовили?

Не втрачайте впевненості в собі, будьте доброзичливою, вірте в краще, і чекайте на позитивне рішення. Але будьте готові до того, що вам відмовлять. Якщо це все ж сталося, запитаєте керівника про причини відмови, і вже залежно від відповіді думайте, що робити далі.

Якщо в компанії просто немає грошей, щоб гідно оплачувати вашу працю, варто розглянути можливість зміни місця роботи. Якщо ж керівництво просто невдоволено результатами вашої діяльності, подякуйте за конструктивну критику і скажіть, що незабаром поліпшите всі свої показники та навички, і через деякий час знову піднімете питання про гроші. Через кілька місяців ви без сорому можете зробити це ще раз.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: