Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як стати автором статей – 4 професійні поради

У вас є свій блог і ви хочете зайнятися ним професійно? А може, ви просто шукаєте більш гнучкий графік роботи? У кожному разі, стати автором не складно, неймовірно складно їм залишатися. Робота позаштатного письменника дуже важка, але така кар’єра цілком здійсненна.

Відкрийте в собі письменника!

Працювати вдома за своїм особистим графіком і ні від кого не залежати, хіба це не мрія? Ви здивуєтесь, але насправді бути фрілансером, це не так гламурно, як здається. Тим не менш, маючи невелику зайнятість і трішки терпіння, ви можете писати про що завгодно в будь-який зручний для вас час. Хочете дізнатися як стати автором статей?

письменниця

1. Пишіть про те, в чому розбираєтесь

Щоб стати автором, потрібно вирішити, про що писати. Найпростіший спосіб почати – це визначити свої сильні сторони і, відповідно до них, описувати особисті знання та вміння. Згадайте весь свій минулий досвід. Робота вчителем історії або помічником адвоката, дивовижні листівки, які ви робите, і навіть материнство – все це може стати чудовим джерелом інформації для написання статей і натхненням для нової кар’єри.

2. Для кого писати?

Визначтеся, які ви хочете робити публікації. Адже робота автора-фрілансера – це не тільки дорогі глянцеві журнали і популярні видання. Вам слід звернути увагу на невеликі місцеві газети або блоги та інтернет-журнали, особливо, якщо ви тільки на початку шляху і ще не маєте гарного портфоліо з опублікованих матеріалів.

Ще одним варіантом роботи для позаштатного автора може стати написання оголошень, інформаційних бюлетенів та повідомлень на сайтах компаній, що просувають себе в мережі. Це менш престижна праця, але більш прибуткова.

3. Оббивання порогів

Якщо ви визначилися з публікаціями, значить прийшов час розповісти про них редакторам. Це найскладніший етап для авторів-початківців. Вам потрібно буде представити свій задум перед пропаленими писаками. Пояснити, чому ваш матеріал буде цікавий читачам, що ви будете досліджувати у своїх матеріалах, які у вас джерела інформації і, головне, чому саме ви краще за всіх впораєтеся з цією роботою.

Приклади статей, які ви візьмете з собою, стануть вашим своєрідним написаним резюме. Ці матеріали мають бути чітко «заточені» під певне видання та бути короткими і по суті.

черга-на-співбесіду

На жаль, новачки отримують багато відмов, але ще частіше їм просто не передзвонюють після зустрічі або не відповідають на електронні листи. Тому, зберіть волю в кулак, запасіться терпінням і продовжуйте оббивати пороги, як справжні, так і віртуальні. Розсилайте електронні листи і проявляйте максимальну активність для свого просування і працевлаштування.

4. Де взяти контакти?

Як дізнатися, до кого звертатися зі своїми ідеями? Все просто. Якщо у вас є на прикметі конкретний журнал, зайдіть на його сторінку в мережі, і там, в самому низу, зазвичай, є розділи: «Про видання» або «Контакти». У них публікуються електронні адреси та телефони редакторів, а іноді існує і спеціальна інформація саме для авторів статей.

Робота письменника-фрілансера – це дійсно мрія. У вас буде власний графік, ніякого начальства, пліток на роботі чи колективних чвар. Але такий хліб не для всіх. Ви повинні бути досить самовпевнені та стійкі, щоб протистояти безлічі відмов. Крім того, після виконання своїх перших замовлень на написання статей, такий заробіток може здатися вам дуже довгим і трудомістким. До того ж під час випробувального терміну вам будуть платити дуже маленьку зарплатню.

Але, не дивлячись на все це, цікава й плідна письменницька діяльність в кінцевому підсумку може перетворитися на досить високооплачувану професію. Якщо вам подобається писати, і ви відчуваєте в собі сили, тоді це саме те, що вам потрібно!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.