Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як успішно пройти співбесіду випускниці?

Отже, ви щойно закінчили навчальний заклад і хочете знайти роботу своєї мрії? А може, ви протягом декількох місяців шукали підходящу вакансію і тепер збираєтеся на свою першу співбесіду? Дотримуйтесь наших порад, якщо хочете, щоб вас помітив і виділив потенційний роботодавець.

5 порад молодим фахівцям

Навчання закінчене, диплом отриманий, можна починати нове трудове життя. Правда, є дві проблеми: ви одна з сотень або навіть тисяч претенденток на будь-яку вакансію і у вас відсутній досвід роботи або він обмежений і зовсім непрофільний. Ознайомтеся з нашими рекомендаціями та дізнайтеся, як успішно пройти співбесіду, щоб наймач сприйняв вас всерйоз.

співбесіда

1. Одяг

Вам не доведеться постійно витрачатися на новий одяг після закінчення навчального закладу, але купівля одного гарного ділового костюма дійсно необхідна, така обнова з лишком окупить себе в довгостроковій перспективі. Якщо під час співбесіди на вас буде одяг, який допоможе виглядати і відчувати себе справжньою професіоналкою, це допоможе стати впевненою в собі, запам’ятатися оточуючим, і дасть можливість потенційному роботодавцю уявити вас на новому робочому місці. Багато дівчат від незнання, що вдягти на співбесіду, роблять поширені жіночі помилки. Не варто поповнювати їхні ряди.

2. Рукостискання

Запам’ятайте, ті перші моменти перед співбесідою, коли ви ще не встигли сісти на стілець, іноді є найважливішими. Тому, щоб успішно пройти співбесіду, встановіть зоровий контакт з усіма присутніми, чітко представтесь і впевнено потисніть руку кожному інтерв’юеру. Не потрібно кокетливо протягувати ручку або сильно і довго трясти нею. При рукостисканні просто струсіть руку один раз і спокійно подивіться в очі майбутньому співрозмовнику.

3. Домашні тренування

Одна з порад випускницям, які хочуть отримати гарну вакансію, звучить так: тренування, тренування і ще раз тренування. Це означає, що перед тим, як з’явитися на співбесіді, потрібно потренуватися вдома відповідати на різні прості і каверзні запитання інтерв’юерів. Закріпіть певні фразові обороти і позбудьтеся від слів-паразитів. Попросіть ваших близьких або друзів простежити за вашою правильною мовою. Відійдіть від звичного образу студентки, цей етап вже пройдено, ви – молодий фахівець, який повинен вміти грамотно викладати свої думки і чітко відповідати на запитання.

прийом-на-роботу

4. Ідеальна постава

Ні-ні, вам не доведеться ідеально рівно сидіти всю співбесіду, як ніби ви кіл проковтнули. Але, в будь-якому випадку, гарна постава та підтримка зорового контакту з кожним із співрозмовників (якщо їх декілька) обов’язкові на ділових зустрічах такого роду. Навіть якщо інтерв’ю не надто формальне, не варто розгойдуватися в кріслі, розкидатися або крутитися на ньому. Всі ці пози і рухи будуть казати про те, що ви не збираєтесь належним чином ставитися до роботи.

Якщо ж співбесіда дійсно серйозна, намагайтеся не показувати, що ви нервуєте: не варто відчайдушно тиснути на ручку при заповненні анкети або смикати ногою під столом. Чим спокійнішою ви будете залишатися, тим більше будете здаватися впевненою в собі дівчиною, що збільшить ваші шанси влаштуватися на роботу якомога швидше.

5. Демонстрація повної готовності

Ми сподіваємося, що ви знаєте, як написати резюме, яке сподобається роботодавцю, і вмієте  відправляти його по електронній пошті. Але навіть якщо ви вже це зробили, все одно, візьміть його паперову копію з собою. Обзаведіться невеликим портфелем або професійною текою і завжди тримайте потрібні папери під рукою. У будь-який момент хтось може попросити вас надати якийсь із документів, і демонстрація повної готовності зіграє вам тільки на руку.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: