Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як відкрити свій магазин трикотажу?

За оцінками експертів, трикотаж займає одне з трьох лідируючих місць за обсягами продажів на ринку верхнього і нижнього одягу. Щорічно попит на якісні речі зростає, що робить торгівлю трикотажем привабливою сферою бізнесу. Саме тому сьогодні ми розповімо про те, як відкрити свій магазин трикотажу і не прогоріти.

Крок за кроком до стабільного заробітку на торгівлі трикотажем

як відкрити магазин трикотажу

Крок перший: вибираємо формат

Різноманітність трикотажних виробів – це привід серйозно поставитися до вибору формату свого магазину. Ви можете зосередитися на продажу легкого трикотажу для всієї родини – футболок, майок, шортів. А можете відкрити дорогий бутік фірмового трикотажу, сформувати асортимент на основі молодіжних моделей або працювати для зрілої аудиторії. Щоб зрозуміти, чи буде вигідний магазин трикотажу обраного вами формату, а також розробити ефективну цінову стратегію, проаналізуйте ринкову ситуацію і «намалюйте» портрет свого потенційного покупця.

Крок другий: готуємо матеріальну базу

Вимоги до приміщення безпосередньо залежать від обраної концепції. Так, продавати дитячий або молодіжний одяг найвигідніше на ринках або у великих торгівельних центрах. Магазин дорогого брендового трикотажу краще розташувати в престижному районі, в діловому або історичному центрі міста. Для продажу светрів, шарфів, шапок та іншого повсякденного трикотажного одягу для дорослих підійде невелике приміщення в спальному районі.

Залежно від фінансових можливостей і передбачуваних обсягів продажів, ви можете орендувати секцію в торгівельному центрі, приміщення з окремим входом або відокремлений будинок. Мінімальна площа, на якій можна розмістити торговий зал, примірювальну, склад і підсобне приміщення має бути – 15 м².

Приділіть увагу оформленню інтер’єру – він повинен відповідати формату магазину, а також створювати атмосферу, яка спонукає до примірки і покупки.

Крок третій: налагоджуємо торгівлю

Співпраця з оптовими постачальниками виправдана тільки на початковому етапі – вона дозволяє швидко сформувати асортимент і налагодити роботу, не відволікаючись на пошук товару і укладання договорів. Поступово, у міру знайомства з ринком, можна налагодити поставки безпосередньо від виробників. До речі, придбати трикотаж оптом за цілком прийнятними цінами з доставкою можна в Інтернет-магазині eTkani.com, де є не тільки якісний одяг, а й широкий вибір модних тканин, фурнітури і килимів.

Пам’ятайте, що асортимент потрібно формувати, виходячи не з власного смаку, а з потреб покупців. Аналітики стверджують, що найбільшим попитом користуються вироби чорного кольору і всіх відтінків сірого. Також охоче купують кремовий або бежевий трикотажний одяг, речі з геометричним малюнком в синіх, вишневих і коричневих тонах. Яскраві барвисті трикотажні вироби часто вибирають для дітей і рідко – для дорослих.

Обов’язково подбайте про маркетинг: листівки і оголошення в газеті – для магазину економ-категорії, оголошення в соціальних мережах – для молодіжного магазину, рекламу в глянсових журналах – для дорого бутіка.

модний бутік

Де взяти гроші?

Витрати на відкриття магазину трикотажних виробів можна порівняти з вкладеннями в створення будь-якої іншої торгової точки. Щоб розрахувати, скільки коштує відкрити магазин трикотажу, проаналізуйте витрати на оренду, ремонт, придбання першої партії товару і заробітну плату в перші 3-4 місяці.

Торгова націнка залежить від обраної вами цінової політики. Так, для магазинів з демократичними цінами вона становить 30-50%, а ось на модному брендовому одязі можна «підняти» до 100%. Середній термін окупності – 12 місяців.

Підводні камені

Торгівля трикотажем практично не пов’язана з ризиками. Слідкуйте за якістю товару, бережіть свою репутацію і намагайтеся вчасно пропонувати своїм покупцям модні новинки.

Підсумки

Вийти на ринок трикотажних виробів нескладно. Велика кількість виробників дозволяє легко сформувати асортимент і налагодити безперебійне постачання товару. При правильному виборі концепції і грамотній ціновій політиці магазин трикотажу вже скоро почне приносити відчутний дохід.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-organizuvaty-svij-zhinochyj-biznes.html, де ми розповідали, як організувати свій жіночий бізнес. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо кілька цінних відео-порад, які допоможуть вам відкрити магазин одягу. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь