Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вибрати дитяче взуття для дівчинки?

Кожна юна леді хоче почуватися красунею. Але це бажання не завжди збігається із бажанням матері, яка вважає, що взуття має бути в першу чергу максимально комфортним для дитячої стопи. Звичайно маленька принцеса бажає гарно виглядати, як її мама, тому дитині важко пояснити, що поки не можна купувати ті гарні туфлі на підборах.

як вибрати дитяче взуття

Іноді майже неможливо встояти перед “хочу саме ці черевики” дочки-підлітка, але мама повинна пам’ятати, що в результаті неправильного вибору взуття під загрозою опиняється здоров’я дівчинки, бо весь організм дитини, включаючи хребет, формується до двадцяти років. Тому бажано прагнути балансу між здоров’ям і красою та йти на обоюдний компроміс.

Якісні черевики мають бути з натуральної шкіри (бо тільки тоді ніжки дитини будуть дихати, а не зопрівати), з ортопедичними властивостями, комфортно сидіти на дитячій ніжці, не давити та не бути занадто широкими. Це стосується будь-якого взуття: сандалій, чобітків, туфель чи кросівок.

Є декілька правил, які слід враховувати під час вибору дитячих черевиків:

  • розмір устілок має бути трохи більшим ніж довжина стопи;
  • задник має бути жорстким, щоб нога надійно фіксувалася;
  • внутрішня частина взуття обов’язково повинна бути із натуральних матеріалів: шкіри, хутра, мікрофібри;
  • підошва має бути гнучкою із рифленою поверхнею;
  • каблук слід обирати заввишки 0,5-1 см.

дитячі черевикі

Діти завжди надзвичайно активні. Вони бігають, грають з однолітками і, звичайно, бавляться там, де їм забороняють батьки. Саме тому дитяче взуття повинне бути максимально комфортним, щоб під час руху малюки не нашкодили собі та не травмували ніжки.

Також не слід забувати про те, що стопа формується вже з двох-трьох років, отже правильно підібране взуття на початку життя має вплив на подальший розвиток хребта. Ось взуття для дівчаток з натуральної шкіри http://flamingo.in.ua/uk/20-dlya-devochek, яке може стати чудовим вибором для тих, хто дбає про здоров’я своїх маленьких принцес.

А на додаток до статті, пропонуємо переглянути невеличке, але дуже корисне відео, яке допоможе вам вибрати дитяче зимове взуття.

 

Залишити відповідь