Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вибрати дитячу коляску з автокріслом?

Незважаючи на те, що фактори, які впливають на вибір конкретної моделі дитячої коляски, будуть в значній мірі залежати від віку дитини, а також від того, з якою метою купується даний виріб, є ще один важливий момент, на який батькам слід звернути особливу увагу.

Для новонародженої дитини важлива наявність можливості встановлення на коляску люльки. Тому, якщо вам необхідна така опція, вибирати доведеться тільки з прогулянкових моделей або багатомодульних систем, оскільки встановити люльку можна тільки на них.

Якщо ж коляска купується для дитини старше півроку, можна вибирати вподобану модель з усього переліку наявних типів, але при цьому буде потрібно відповісти на ряд питань. Зокрема, чи передбачаються часті поїздки з дитиною на машині? Якщо подібні поїздки не плануються, можна вибирати коляску будь-якого типу, так як установка дитячого автокрісла на наявну раму не є пріоритетом. Але, якщо з огляду на певні обставини автомобільні подорожі з дитиною не виключені, до вибору коляски необхідно підійти більш відповідально. В даному випадку потрібно надійне дитяче автокрісло з шасі, яке, до речі, можна замовити тут https://avtokrisla.com/.

Вибір виробника дитячого автокрісла є дуже важливим, оскільки від цього буде залежати безпека дитини в разі виникнення аварійної ситуації. Варто зауважити, що наявні в продажу коляски від маловідомих брендів, в комплект яких включено дитяче автокрісло, не зможуть забезпечити необхідного рівня безпеки через недостатній технологічний рівень виробництва.

дитяча коляска-трансформер

Більшість бюджетних моделей автокрісел, що входять в комплект колясок типу «три-в-одному» виготовляються з тих самих матеріалів, що і прогулянкові коляски. При цьому, якщо прогулянковий модуль експлуатується в звичайних умовах і не розрахований на будь-які екстремальні удари або перевантаження, то для автокрісла потрібна висока міцність, так як тільки в цьому випадку воно зможе виконати свою захисну функцію. Але якщо у автокрісла ті ж показники міцності, що і у звичайного прогулянкового модуля, його ніяк не можна назвати безпечним.

Моделі від провідних виробників (наприклад, коляски Recaro або Britax), хоча і перевершують більшість виробів середнього класу за ціною, відповідають всім стандартам безпеки завдяки використанню сучасних легкосплавних матеріалів.

Таким чином, вибираючи коляску з автокріслом, не варто звертати увагу на невідомі і малобюджетні бренди, які не здатні забезпечити 100% безпеку вашій дитині під час подорожей на автомобілі.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/na-shho-zvernuty-uvagu-pry-vybori-dytyachoyi-kolyasky.html, де ми розповідали, на що ще слід звернути увагу при виборі дитячої коляски. Можливо, ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

Бонусом сьогодні буде цікаве відео про те, як вибрати дитяче автокрісло. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь