Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вибрати дитячий табір для дитини?

Зараз існує величезна кількість різних таборів на будь-який смак – міські та виїзні, спортивні та екскурсійні, мовні, театральні і багато інших. Як правильно підібрати дитячий табір для дитини так, щоб зробити її відпочинок максимально корисним і цікавим? Сьогодні ми про це розповімо.

дитячий табір

Формат дитячого табору

В першу чергу визначтесь з форматом табору: виїзний або міський. Якщо дитина раніше ніколи в табір не їздила, доречним буде спробувати формат міського табору – коли вранці ви відводите її до табору, а ввечері забираєте додому. При цьому весь день вона знаходиться під наглядом, з нею займаються, водять на екскурсії і прогулянки, а ввечері ваш хлопчик або дівчинка повертається в звичну домашню обстановку. Таким чином, у дитини сформується загальне уявлення про те, як проходять дні в таборі, і в подальшому їй буде простіше звикнути до умов виїзного табору.

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу виїзному табору, то тут набагато більше варіантів. Тому дайте відповідь на основні питання: чи повинна бути поруч водойма – річка, озеро, море; якою має бути віддаленість табору від дому – можливо, ви вирішите відправити дитину в інше місто або навіть країну; віддаленість табору від населених пунктів – чи хочете ви, щоб у дитини був доступ до магазинів та інших благ цивілізації. Крім того, при виборі виїзного табору потрібно орієнтуватися на вік дитини – чим вона молодша, тим ближчим до дому повинен бути табір. До речі, ось портал дитячих таборів, де можна підібрати гарний табір для своєї дитини.

дитячій відпочинок

Профіль дитячого табору

Потім потрібно визначитися з профілем дитячого табору. На даному етапі обов’язково поговоріть з дитиною і дізнайтеся, чого вона хоче, що їй цікаво. Не варто нав’язувати дитині свою думку. Корисний і практичний відпочинок – це добре, але перш за все він повинен бути цікавим і захоплюючим для самого малюка. Тільки так він отримає максимум позитивних емоцій, адже ж це головне, чого ми домагаємося!

Власна перевірка

Далі потрібно перевірити табір – почитайте відгуки, поговоріть з тими, хто вже мав досвід відправки дітей в цей табір, вивчіть педагогічний склад, по можливості відвідайте табір і познайомтеся з персоналом. Добре, якщо ви візьмете дитину з собою – яке у неї буде враження від побаченого, чи захоче вона тут залишитися. Дізнайтеся, яка програма запланована на весь період і скільки дітей в зміні, що входить у вартість путівки, скільки разів на день годують дітей, який розпорядок дня. Якщо вас все влаштовує, можете сміливо відправляти дитину в табір!

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-rozvyvaty-piznavalnu-aktyvnist-dytyny-za-dopomogoyu-osvitnih-ekskursij.html, де ми розповідали, як розвивати пізнавальну активність дитини за допомогою освітніх екскурсій. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо ще кілька корисних тематичних відео-порад. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь