Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вибрати дитячий табір для дитини?

Зараз існує величезна кількість різних таборів на будь-який смак – міські та виїзні, спортивні та екскурсійні, мовні, театральні і багато інших. Як правильно підібрати дитячий табір для дитини так, щоб зробити її відпочинок максимально корисним і цікавим? Сьогодні ми про це розповімо.

дитячий табір

Формат дитячого табору

В першу чергу визначтесь з форматом табору: виїзний або міський. Якщо дитина раніше ніколи в табір не їздила, доречним буде спробувати формат міського табору – коли вранці ви відводите її до табору, а ввечері забираєте додому. При цьому весь день вона знаходиться під наглядом, з нею займаються, водять на екскурсії і прогулянки, а ввечері ваш хлопчик або дівчинка повертається в звичну домашню обстановку. Таким чином, у дитини сформується загальне уявлення про те, як проходять дні в таборі, і в подальшому їй буде простіше звикнути до умов виїзного табору.

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу виїзному табору, то тут набагато більше варіантів. Тому дайте відповідь на основні питання: чи повинна бути поруч водойма – річка, озеро, море; якою має бути віддаленість табору від дому – можливо, ви вирішите відправити дитину в інше місто або навіть країну; віддаленість табору від населених пунктів – чи хочете ви, щоб у дитини був доступ до магазинів та інших благ цивілізації. Крім того, при виборі виїзного табору потрібно орієнтуватися на вік дитини – чим вона молодша, тим ближчим до дому повинен бути табір.

дитячій відпочинок

Профіль дитячого табору

Потім потрібно визначитися з профілем дитячого табору. На даному етапі обов’язково поговоріть з дитиною і дізнайтеся, чого вона хоче, що їй цікаво. Не варто нав’язувати дитині свою думку. Корисний і практичний відпочинок – це добре, але перш за все він повинен бути цікавим і захоплюючим для самого малюка. Тільки так він отримає максимум позитивних емоцій, адже ж це головне, чого ми домагаємося!

Власна перевірка

Далі потрібно перевірити табір – почитайте відгуки, поговоріть з тими, хто вже мав досвід відправки дітей в цей табір, вивчіть педагогічний склад, по можливості відвідайте табір і познайомтеся з персоналом. Добре, якщо ви візьмете дитину з собою – яке у неї буде враження від побаченого, чи захоче вона тут залишитися. Дізнайтеся, яка програма запланована на весь період і скільки дітей в зміні, що входить у вартість путівки, скільки разів на день годують дітей, який розпорядок дня. Якщо вас все влаштовує, можете сміливо відправляти дитину в табір!

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-rozvyvaty-piznavalnu-aktyvnist-dytyny-za-dopomogoyu-osvitnih-ekskursij.html, де ми розповідали, як розвивати пізнавальну активність дитини за допомогою освітніх екскурсій. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо ще кілька корисних тематичних відео-порад. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: