Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вибрати гарну лежанку для собаки?

Навіть у маленької собаки повинно бути своє місце, де б вона іноді могла відпочити від шуму, дітей або надмірної любові господарів. Якісна лежанка повинна стати не просто красивим елементом інтер’єру, але і зручним місцем для відпочинку улюбленця. Щоб вихованцеві було зручно, потрібно правильно визначити габарити, необхідні саме для нього.

Зараз є багато гарних лежанок для собак, з бантами і цікавим дизайном, але не для всіх собак підійдуть такі моделі. Якщо ваш песик любить поточити зубки об різні предмети – краще вибрати дизайн без надмірностей.

лежанка для собаки

Перед тим, як піти за покупкою, зверніть увагу на те, в якій позі і як спить ваш улюбленець, адже у кожного пса є не тільки фізіологічні особливості, але і свій унікальний характер, який теж впливає на позу. Якщо собака сором’язлива і не дуже товариська, їй більше сподобається затишний закритий будиночок з високими стінками. Якщо ж пес весь час контролює, що відбувається навколо – йому більше сподобається спати на висоті, на великому тапчані.

З якого матеріалу роблять лежанки для собак?

Вихованці з короткою шерстю надають перевагу матеріалам, які захищають їх від вітру, холоду і можливих протягів. До них відносяться:

  • оксамит;
  • плюш;
  • штучне хутро;
  • вельвет.

Однак слід мати на увазі, що ці матеріали швидше збирають пил і тому вимагають більш ретельного догляду.

Довгошерсті собаки більше люблять натуральні і менш ворсисті матеріали, такі як ситець, бавовна або льон, які нагадують їм ліжко господарів, де вони із задоволенням сплять, навіть, незважаючи на хазяйські заборони. Правда такі лежанки для собак не відрізняються цікавим дизайном і досить швидко втрачають презентабельний зовнішній вигляд.

Куди поставити лежанку для собаки?

Якщо чотириногий друг вже давно живе з вами – поставте лежанку на його улюблене місце, туди, де він спить або лежить. Якщо ж у вас новий вихованець, який тільки став членом сім’ї, виберіть для нього комфортне та затишне місце для відпочинку самостійно. Якщо собака дуже допитлива і їй хочеться бачити, що відбувається навколо – помістіть лежанку так, щоб з неї був хороший огляд.

Найголовніше, не вибирати для чотириногого друга прохідні місця з великим трафіком і протягами. Крім того, не розміщуйте своїх улюбленців поруч з батареями, шафами або полицями, з яких щось може впасти на тварину і завдати їй травми.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/odyag-dlya-sobak-stylni-chotyrynogi.html, де ми розповідали, як вибрати одяг для собаки. Пропонуємо ознайомитися. Ця інформація теж може стати вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А бонусом сьогодні буде цікавий відео майстер-клас з самостійного виготовлення лежанки для чотириногого вихованця. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь