Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вибрати хобі до душі?

Чим зайняти вільну хвилинку вирішити складно, але можна. Існують десятки цікавих занять і кожне з них гідне уваги. Пропонуємо прямо зараз дізнатися про деякі новинки в світі хобі, здатні зробити ваше життя набагато цікавішим.

На ринку раз у раз з’являються дива, що з першого погляду закохують у себе майстрів і майстринь. У цьому році на піку популярності знаходиться алмазна вишивка, а в минулому просували унікальні методи виготовлення сторінок для альбомів – скрапбукінг.

Не відстають в бажанні здивувати колег по цеху в’язальниці і швачки – малюнки і моделі яких з кожним днем ​​стають все симпатичнішими. Але ці види захоплень ми відносимо до традиційних – відомих багатьом, тому не будемо на них зупинятися детально, а розповімо ось про що…

Моделювання для чайників

Це не моделювання крою та шиття. А збірка моделей літаків, поїздів, унікальних будівель – від хатин до замків, і навіть тварин і кіноперсонажів. Сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість наборів для моделювання. Продаються вже готові шаблони, де з різних матеріалів пропонується зібрати красиву модель. Найчастіше збірка відбувається з пластикових або дерев’яних деталей.

модель старовинної яхти

Однак тут існують вікові обмеження, оскільки в наборах можуть бути їдкі фарби, які не призначені для використання дітьми. Будьте уважні!

Малювання по точках і цифрах

Ось це якраз з нашого далекого або близького дитинства. На полицях магазинів продається безліч шаблонів картин великих майстрів, ділянки яких розмічені цифрами, відповідними тому чи іншому кольору. Такі шаблони ми розмальовували, будучи маленькими дітьми. Але тепер формат став набагато ширшим. На виході з’являються малюнки, які практично нічим не поступаються оригіналам.

малювання по точках

Дане хобі вимагає посидючості і крайньої уваги творця, оскільки зробивши помилку в колірній схемі можна змастити всю картину.

Печворк або клаптева техніка

Штука відома. Ми бачили сотні викрійок для шиття зі шматочків тканини. Але сьогодні печворк виходить на новий рівень. Раніше ми самі збирали клаптики і формували красивий малюнок. Тепер є можливість купити цілі набори тканин і створити шедевр в потрібній колірній гамі. Коштують такі збірки недешево, але і якість матеріалів на порядок вища, ніж, якби ми збирали ганчірки з того, що збереглося в домашніх засіках.

печворк чудове хобі

Тканини за оптовою ціною можна прикупити на китайській барахолці в Інтернеті – формуєте електронне замовлення і чекаєте доставки в своє місто. Товар привезуть, навіть не взявши оплати за відвантаження, але доведеться чекати, терміни доставки чималий – від 3 тижнів.

До речі, в одній з наших минулих публікацій ми розповідали, як вибрати хобі для двох. Пропонуємо прочитати, якщо хочете дізнатися, як весело і цікаво проводити час разом з партнером.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на десерт пропонуємо подивитися цікаве відео про найнезвичайніші хобі у світі, які для деяких людей перетворилися на справу всього їхнього життя. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь