Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вибрати ідеальний колір купальника?

Щоб вибрати ідеальний купальник, потрібно брати до уваги не тільки його крій, тип власної фігури і стиль. Важливо звертати увагу і на колір моделі, який повинен доповнювати тон вашої шкіри. Сезон відпусток вже близько, тому сьогодні ми розповімо, які кольори купальників пасуватимуть вам найбільше.

жінка на пляжі

Світла шкіра

Світла шкіра добре поєднується з купальниками синього і зеленого кольорів. Будь-який відтінок зеленого, крім флуоресцентного або лайма, ідеально виглядає на світлій шкірі. Тримайтеся подалі від помаранчевих, жовтих і сірих купальників – вони знебарвлюють шкіру, роблячи її менш привабливою. Якщо ж у вас руде волосся або веснянки, вибирайте рожеві моделі.

Оливкова шкіра

Оливкова шкіра краще всього поєднується з купальниками пастельних, борошняних, блідо-блакитних, блідо-жовтих, зелених і кремових відтінків, які, до речі, можна знайти ось тут https://kolgot.net/beachwear_Formovannaya_chashka/. Обходьте стороною купальники сірого і коричневого кольорів – вони будуть конфліктувати з вашим тоном шкіри. Чорний і білий купальники вам теж підійдуть. Але майте на увазі, білі моделі можуть стати в воді абсолютно прозорими, якщо у них немає хорошої підкладки. Тому білі купальники краще використовувати для прийняття сонячних ванн у себе на дачі або на приватному пляжі.

білий купальник

Середній тон шкіри

Середній тон шкіри ділиться на 2 відтінки: середньо-світлий і середньо-темний. Якщо у вас середньо-світла шкіра, вибирайте купальники червоних, бежевих і коричневих кольорів. Що стосується чорних і темно-сірих моделей, то вони вам протипоказані. Якщо ж у вас середньо-темна шкіра, придивіться до купальників пурпурних, яскраво-жовтих і помаранчевих відтінків. Але уникайте бежевих і пастельних кольорів.

Темна шкіра

Коли мова заходить про купальники, то тут у власниць темної шкіри переваг найбільше. До темної шкірі підходять моделі глибоких соковитих кольорів, таких як червоний, пурпурний і мандариновий. Також не бійтеся приміряти м’ятні, блідо-жовті, ніжно-блакитні і рожеві купальники, які також будуть гармонічно контрастувати з вашою шкірою.

Якщо вже ми заговорили про купальники, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-zaplanuvaty-morsku-podorozh-z-sim-yeyu.html, де ми розповідали, як запланувати морську подорож з сім’єю. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, як пошити стильний купальник своїми руками. Не пропустіть цікавий відео майстер-клас нижче!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail:

 
 
 
Найпопулярніші Статті