Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вибрати сукню для шкільного випускного балу?

Традиційно для кожної випускниці школи головним питанням кінця весни, початку літа стає вибір випускного вбрання. Багато школярок задаються питанням, як вибрати свою ідеальну модель сукні, чи варто слідувати модним тенденціям або краще відштовхуватися від власної індивідуальності.

Щоб хоч трохи допомогти майбутнім випускницям, ми склали декілька рекомендацій для дівчат, яким належить вибирати святкове вбрання.

сукні для шкільного випускного

1. Тканина

Вибираючи сукню на випускний, дивіться на тканину, яка використана для її пошиття. Дуже часто молоді дівчата роблять помилку і вибирають сукні з важких тканин. Такі наряди можуть бути дуже яскравими, але ці тканини виглядають недоречно, тому що вони вже є “віковими”. В результаті випускниці виглядають трохи безглуздо в таких сукнях.

2. Фасон

Фасон – це другий за значимістю фактор, на який слід звертати увагу. Юні дівчата зазвичай з дуже красивими фігурами, але бувають і виключення. Щоб адекватно вибрати сукню під себе, слухайте свого кращого радника – це мама, яка не порадить своїй дочці поганого. Важливо приховати якісь недоліки, якщо вони є, і підкреслити достоїнства. Потрібно враховувати тип своєї фігури і стиль, який переважає у виборі одягу для кожної дівчини. Але це все суто індивідуально. Наприклад, якщо дівчинка носить коротку стрижку, то в сукні 40-их років, вона буде виглядати смішно.

3. Колір

Вибір кольору дуже важливий для такого незабутнього дня. Кольори можуть бути різні, але якщо ми говоримо про випускний, то нехай це будуть соковиті і яскраві тони. Вибираючи сукню, в першу чергу орієнтуйтеся на колір свого волосся і очей.

урочиста частина випускного вечора

4. Довжина

Довжина сукні може бути будь-якою, але ми радимо вибирати сукню-трансформер. Тобто, на урочисту частину дівчина одягає сукню в підлогу, яка потім трансформується в коктейльний наряд. Це дуже красиво і елегантно. У такій сукні зручно танцювати і відчувати себе невимушено. Ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-vybraty-suknyu-idealnoyi-dovzhyny.html, де ми розповідали, як вибрати сукню ідеальної довжини. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

5. Слухайте свою інтуїцію

Шкільний випускний – це особливий день. Така подія буває раз у житті! Тому випускна сукня, як і весільна, має бути тільки на один вихід. Ось чому дуже важливо, дорогі дівчата, вибирати сукню, спираючись на особистий смак, а не на смак своїх подруг, які можуть помилково порадити не ту модель, яке насправді вам личить.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо кілька порад відомого стиліста щодо вибору сукні для випускного балу. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.