Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вибрати сушильну машину?

Кількість побутової техніки в наших будинках збільшується з кожним днем. Сьогодні техніка робить за нас багато рутинної роботи – стирає, готує, миє посуд і навіть сушить білизну. Саме остання функція побутової техніки до недавнього часу не була по-справжньому оцінена українськими споживачами.

Але все ж останнім часом наші покупці переглядають своє ставлення до даного питання і сушильна машина Miele від Eurotec http://eurotec.ua/krupnaya-bytovaya-tekhnika-3/sushilnye-mashiny-48/sushilnye-mashiny-miele-55/ набирає все більшу і більшу популярність серед господинь. Незважаючи на свою чималу вартість, даний апарат придбало вже багато людей, які ані секунди не пошкодували про покупку.

сушильна-машина

Правильний вибір сушильної машини – на що звернути увагу

Як і будь-яка побутова техніка, сушарки бувають декількох типів, кожен з яких має свої плюси і мінуси, а також технічні характеристики.

За типом сушки машини діляться на:

  1. Вентиляційні – вологе повітря викидається в вентиляцію спеціальним шлангом.
  1. Конденсаційні – волога конденсується і збирається в спеціальному резервуарі. Даний резервуар варто спустошувати після кожного сушіння. Якщо ж ви хочете повністю автоматичну сушку навіть без мінімального втручання людини, тоді варто придбати сушильну машину з відведенням води в каналізацію.

За принципом роботи сушильні машини бувають:

  1. З постійною роботою барабана – речі постійно крутяться і більше мнуться.
  1. З періодичним реверсом – речі менше мнуться, але мотор зношується швидше.

сушарка

Тип управління

Сучасні сушарки повністю електронні, вони управляються за допомогою кнопочок, а на дисплеї відображається на якій стадії знаходиться процес сушіння.

Клас енергоефективності

Тут, як і в будь-який інший сучасній техніці все дуже просто – чим вище клас тим менше прилад «їсть» електрики.

Додаткові функції

Найголовніша з додаткових функцій – це функція визначення стану вологості білизни. Датчик вологості сам визначає коли потрібно виймати білизну з машини. Це набагато зручніше ніж сушка білизни за часом. Крім цієї функції є ще багато інших програм, таких як визначення типу тканини, легке прасування, супер сушка, що максимально спрощують побут.

Це основні параметри і характеристики сушильних машин, які допоможуть вам краще зорієнтуватися серед розмаїття даного типу побутової техніки та зробити кращий вибір на користь якісного агрегату.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.