Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як використовувати декоративну ширму?

Розмірковуючи над створенням свого власного унікального дизайну інтер’єру та його декоруванням, ми завжди згадуємо про картини, вази, журнальні столики та інші аксесуари, але дуже рідко приділяємо увагу такому дивовижному предмету як ширма. А даремно!

Декоративні ширми неспроста протягом вже багатьох десятиліть користуються популярністю у професійних дизайнерів інтер’єру. Адже кожна з них, незалежно від кольору і розміру, здатна внести стилістичну родзинку в будь-яку з ваших кімнат.

декоративна-ширма

Існує величезна кількість видів декоративних ширм: великі, маленькі, складні, монолітні, дерев’яні, металеві і навіть паперові. Але особливою перевагою у цінителів користуються тканинні перегородки, каркасом для яких може служити практично будь-який матеріал, від пластика до бамбука.

До речі, унікальну тканинну ширму, яка б ідеально відповідала вашим смакам і навколишньому оточенню, можна купити, а можна зробити своїми руками, витративши на це всього пару днів. Спробуйте створити свій власний дизайн або ж скористатися шаблоном, якщо у вас є такий під рукою.

Три способи використання декоративної ширми

Але купити або зробити ширму – це тільки півсправи, якої недостатньо для зміни інтер’єру. Щоб цей елемент декору міг в повній мірі розкрити свій дивовижний потенціал, потрібно знати, як правильно його використовувати. Ось три основних способи застосування декоративної перегородки, які можуть вам стати в нагоді.

Узголів’я ліжка

Узголів'я-ліжка

Ширма може служити узголів’ям ліжка і одночасно виступати в ролі демонстраційної вітрини для різних творів мистецтва. Якщо ви хочете, щоб вона не впадала в очі, вибирайте забарвлення максимально наближене до кольору стіни, біля якої знаходиться ліжко. Якщо ж ви навпаки хочете зробити на ній акцент, не обмежуйте себе у виборі яскравої палітри. Моделі з дерева, металу або скла можуть повністю перетворити вашу спальню, без великої шкоди для сімейного бюджету.

Внутрішньо кімнатна перегородка

Внутрішньо-кімнатна-перегородка

Іноді навіть невеликий простір вимагає тимчасового поділу на зони. І для цієї мети ширма підходить найкраще. За допомогою декоративних перегородок з однієї великої кімнати дуже просто зробити кілька затишних просторів, геометрію яких можна змінювати на свій розсуд хоч кожен день. Крім того, щоб змінити дизайн інтер’єру, зовсім необов’язково перефарбовувати шпалери, просто поміняйте забарвлення ширми за допомогою драпірування і знову насолоджуйтеся новизною.

Жалюзі

Жалюзі

Припустимо, одне з ваших вікон виходить на парковку, непривабливий сусідський двір або, що ще гірше, на цегляну стіну. За допомогою декоративної ширми можна легко позбутися цих візуальних неприємностей. Виберіть перегородку з красивим принтом океану, гір або чимось подібним, поставте біля вікна так, щоб не сильно закривати світло, і відгородіться від усього цього. Ви навіть можете скористатися послугами фірм, що займаються друком на тканині, і заповнити ширму улюбленими фотографіями зі свого альбому.

 

Залишити відповідь