Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як вивчити англійську мову?

В нашу епоху глобалізації складно обійтися без знання англійської мови, адже її розуміють майже у всьому світі. Якщо ви їдете відпочивати в іншу країну, маєте намір знайти гідну високооплачувану роботу в закордонній компанії, ведете бізнес в інших країнах, або ж просто вам потрібно знайти якусь інформацію в Інтернеті – всюди потрібна англійська.

Починаємо спілкуватися англійською!

Щоб вивчити англійську мову, можна піти на мовні курси або знайти приватного викладача. А можна почати вивчати мову самостійно. Репетитор англійської мови з багаторічним досвідом викладання поділився з нами секретами успішного її вивчення. Пропонуємо взяти на озброєння дані рекомендації.

дівчина-вчить-англійську-мову

Навчальний план

Перш за все, потрібно скласти план навчання: вибрати графік і визначити, скільки часу ви готові приділяти для вивчення англійської мови щодня. При цьому важливо розуміти, що краще займатися по двадцять хвилин кожен день, ніж по п’ять годин раз на два тижні. Дотримуйтеся принципу сталості, і результат не змусить себе довго чекати.

Вимова

Правильна вимова – це один з важливих моментів навчання, якому, на жаль, приділяється не так багато часу на мовних курсах. Складіть для себе план навчання вимові. Правильна вимова слів англійської мови – шлях до розуміння вас іншою стороною. Ось кілька важливих порад для самостійної постановки вимови:

  • Слухайте більше пісень англійською мовою – так ви швидше звикнете до правильної вимови самих носіїв мови.
  • Дізнайтеся, які найбільш типові помилки вимови роблять ваші співвітчизники і звертайте на них особливу увагу.
  • Озбройтеся словником з транскрипцією і вивчіть комбінації знаків, що використовуються для позначення буквених поєднань.
  • Знайдіть в Інтернеті сайти, де слова і речення вимовляються онлайн і повторюйте почуте.
  • Купіть книги, адаптовані за рівнями – до них дуже часто додається диск, який також можна слухати і повторювати за диктором.

мовна-практика

Мовна практика

Щоб вивчити англійську мову, потрібно практикувати завчені слова та фрази вголос. Говоріть кожен день – з друзями, колегами, одногрупниками і навіть з самою собою, інакше вся ваша праця буде марною. Почніть з трьох хвилин щоденної розмови і поступово збільшуйте цей час.

Чим частіше ви будете користуватися англійською, тим швидше оволодієте навичками швидкої розмовної мови. Знайдіть у своєму оточенні людей, з якими ви зможете практикувати навички усного спілкування. Можливо, це будуть ваші англомовні колеги по роботі, друзі або родичі, які також вивчають англійську або вже володіють нею.

Крім того, можна познайомитися в Інтернеті зі студентами англійської факультету і спілкуватися з ними за допомогою Skype. Загалом, для того, щоб самостійно вивчити англійську мову і вміти застосовувати її в побуті, вам потрібно проявити фантазію і знайти всілякі способи мовної практики.

 

Залишити відповідь