Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як зафіксувати та зберегти перші кроки свого малюка?

Перші кроки – це величезне досягнення вашої дитини і один з тих моментів, про який ви будете згадувати все життя. Час минає швидко, і незабаром малюк буде топати всюди. Хочете дізнатися, як зафіксувати та зберегти перші кроки пузана за допомогою відео, фото або іншими способами?

перші-кроки-малюка

Відео

Найкращий спосіб запам’ятати перші кроки дитини на все життя – це записати їх на відео. Завдяки сучасним смартфонам та планшетам, у більшості з нас під рукою завжди є відеокамера. Навіть якщо ви встигнете зняти тільки один або два кроки, це будуть особливі кадри, якими можна поділитися з рідними та друзями по електронній пошті або через соціальні мережі, а потім показати їх дитині, коли та підросте.

Щоденник

У день, коли малюк зробить перші кроки, ви будете переповнені емоціями. Запишіть свої почуття в спеціальний щоденник, ведення якого є відмінним способом зберегти в пам’яті всі досягнення та етапи розвитку свого малюка. Довгі роки ви будете насолоджуватися спогадами, перегортаючи та перечитуючи свій щоденник.

Фотографії

Ще один гарний спосіб зафіксувати перші кроки дитини – зробити фото крихітних слідів. В залежності від сезону, сфотографуйте сліди маляти на піску або снігу. Щоб показати невеликий розмір маленьких ніжок, залиште свій слід біля відбитка ноги малюка і починайте фотографувати!

дівчинка-вчиться-ходити

Блог

Для мами, що веде свій блог (професійно чи для душі) – спеціальний пост, присвячений важливій події в житті її малюка, є обов’язковим. Ви можете написати про свої почуття або скласти розповідь з точки зору дитини про її перші кроки. У блозі можна поділитися відео, на якому записані досягнення ходка-початківця і т.і.

Рамка

У дитячих крамницях продаються спеціальні набори для дитячої творчості (наприклад, BabyArt), за допомогою яких можна зробити відбиток або зліпок маленької ніжки та помістити його в рамку разом з фотографією маленького власника.

Електронна пошта

Надішліть новину не тільки своїм рідним і друзям, також відправте електронного листа на е-mail своєї дитини. Налаштуйте обліковий запис електронної пошти з ім’ям малюка, а потім надішліть йому повідомлення зі своїми думками та почуттями того дня, коли він зробить свої перші кроки. Ви також можете надіслати сімейні історії, фотографії та іншу важливу і цікаву інформацію, яку малюк зможе прочитати, коли стане дорослим.

 

Залишити відповідь