Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як захистити себе під час нападу або жіноча самооборона в дії

Вже пізно, ви втомилися і прямуєте додому, але раптом чуєте кроки позаду себе. Насторожено повернувшись, ви бачите тінь, яка вас переслідує… Щоб не розгубитися в такій ситуації, пропонуємо дізнатися, якою може бути жіноча самооборона, і як захистити себе під час можливого нападу .

7 порад, як дати відсіч ґвалтівнику або грабіжнику

Ніхто не хоче думати про неприємні та небезпечні ситуації, а тим більше потрапляти в них. Але, як кажуть, попереджений – значить озброєний. Щоб не впасти в ступор, побачивши злочинця, і не стати для нього легкою здобиччю, дізнайтеся про ефективні способи самозахисту, які не мають нічого спільного зі спортивною підготовкою або бойовими мистецтвами.

злочинець-йде-за-жінкою

1. Покажіть переслідувачеві, що знаєте про його присутність

Якщо під час вимушеної нічної прогулянки ви почули за спиною підозрілий шум або кроки, зверніться в сторону почутого шуму. Голосно і твердо скажіть: «Я вас чую і не хочу неприємностей. Ідіть! ». Більшість злочинців судять про жертву по її першій реакції. Зазвичай, запал переслідувача помітно слабшає, коли він розуміє, що його помітили і напад вже не вийде несподіваним.

2. Приготуйтеся

Якщо ви бачите, що злочинець має намір до вас наблизитися і схопити, станьте в боксерську стійку. Підніміть руки до підборіддя і стисніть в кулаки. Для рівномірного розподілу ваги тіла поставте ноги на ширині плечей (одну на пів кроку вперед). Така оборонна поза дозволить легко і швидко зміститися в потрібний момент і покаже атакуючому, що, по-перше – ви не збираєтеся відступати, а по-друге – володієте якимись навичками самооборони і в змозі дати відсіч.

3. Приберіть волосся

Жіноча самооборона – це далеко не завжди рукопашний бій. На першому місці тут стоять хитрість і швидка кмітливість. Якщо у вас довге волосся, заправте його за комір одягу. Хвіст або косу швидко розпустіть і зробіть те ж саме. Багато зловмисників в першу чергу хапають жінок за волосся.

4. Швидко проаналізуйте, які предмети зможуть вам допомогти

У вас є з собою парасолька, ручка, ключі? Згодиться будь-яка річ, що зможе виступити в якості особистої зброї. Якщо ви опинилися з порожніми руками, спробуйте схопити будь-який предмет в межах досяжності. Наприклад, гілку, палицю, кришку сміттєвого бака або скалку пляшки. Все, чим ви зумієте розмахувати, колоти і завдавати шкоди злочинцю, допоможе врятувати ваше життя.

5. Кричіть «пожежа»

Якщо атакуючий продовжує до вас наближатися, а навколо майже немає людей – голосно репетуйте «пожежа». Волаючи «пожежа», у вас з’являється набагато більше шансів привернути увагу оточуючих, ніж галасуючи «допоможіть». Гучний крик є одним з основних засобів жіночої самооборони.

дівчина-репетує

6. Заручіться підтримкою

Підтримка оточуючих – це теж ваш захист. Якщо поруч є перехожі, які не в змозі за вас заступитися, попросіть їх покликати на допомогу. А оскільки вони можуть запанікувати і розгубитися, вам потрібно максимально конкретизувати своє прохання. Скажіть щось на зразок: «Гей, ви, у жовтій сорочці, зателефонуйте в поліцію, ця людина переслідує мене і хоче напасти». Ще краще буде вказати номер, за яким потрібно зателефонувати, це підштовхне розгублену людину швидше зреагувати на ваше прохання.

7. Дочекайтеся моменту, щоб вирватися і втекти

Якщо ви все ж зазнали нападу, вас повалили і притиснули до землі – тимчасово розслабтеся (як би дивно це не звучало), не витрачайте енергію, прикиньтеся повергнутою. Для того, щоб злочинець зміг завдати удару або вчинити якісь сексуальні дії, йому доведеться десь послабити тиск і частково відпустити вас. Коли це станеться, обдуріть – максимально швидко і сильно вдарте ногою чи рукою або роздряпайте його обличчя, прагнучи потрапити нігтями в очі.

Якщо ж вас повалили на живіт, намагайтеся утримати руки під грудьми. Вони допоможуть вам дихати і в потрібний момент послужать добрим важелем для ривка. У цьому положенні спробуйте зрушити одну ногу в сторону і зігнути її в стегні. Дочекавшись зручного моменту, ви зможете різко розпрямити ногу і вдарити нападника прямо в пах.

І найголовніше! Коли справа доходить до таких напружених оборонних ситуацій, не варто недооцінювати гостроту свого розуму або можливості власного тіла. Використовуючи ці поради, завжди пам’ятайте – в боротьбі за життя не важливі зріст або вага, а важлива тільки сила духу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.