Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як захистити житло під час від’їзду?

У США в літній період відпусток кожні 15 секунд відбувається крадіжка зі зломом в будинках, квартирах і офісах. На жаль, подібної статистики по Україні у нас немає, але, навряд чи, наші співвітчизники менше страждають від квартирних крадіжок. Тому дуже важливо вжити певних заходів для забезпечення безпеки власного житла.

6 важливих правил домашньої безпеки

Хочете дізнатися, як захистити квартиру, коли ви знаходитеся у від’їзді? Ось кілька найважливіших правил для власників нерухомості, дотримання яких допоможе вам відчувати себе набагато спокійніше, знаходячись далеко від дому.

злодій

1. Стежте за інформацією, яку розміщуєте в соціальних мережах

В епоху смартфонів дуже важко опиратися бажанню робити цікаві фотографії і відразу розміщувати їх в Інтернеті. Однак, перш ніж їхати з міста, перевірте настройки конфіденційності в своїх соц. мережах і переконайтеся, що інформацію, яку ви будете надсилати, побачать тільки ті люди, яким ви довіряєте, а не всі підряд. Крім того, не забудьте видалити дані про місцезнаходження, щоб погані хлопці не могли зрозуміти, де ви є.

2. Не ховайте запасний ключ

Незважаючи на всю абсурдність ситуації з точки зору квартирної безпеки, багато людей, як і раніше, ховають запасний ключ під килимком або десь поруч з дверима в легкодоступних місцях. Хоча це дійсно зручний спосіб тримати запаску на всякий випадок, знайте – квартирні злодії в першу чергу будуть шукати легкий доступ до вашого помешкання саме ви цих «схованках». Щоб убезпечити квартиру під час від’їзду, краще залиште ключі друзям, родичам або надійному сусідові.

3. Не дозволяйте накопичуватися пошті

Велика купа газет, рахунків та іншої макулатури в поштовій скриньці – вірна ознака того, що вдома нікого немає. Якщо ви дозволите пошті накопичуватися в поштовій скриньці, то зробите свою квартиру легкою мішенню для злодіїв. Перед від’їздом відвідайте поштове відділення і попросіть листоношу, притримати пошту до вашого повернення, або домовтеся з сусідами, щоб вони забирали газети і рахунки під час вашої відсутності.

4. Не базікайте

Щоб захистити квартиру від проникнення злодіїв, не варто ділитися інформацією про свої плани на відпустку, з незнайомими людьми. Навіть листоноші, якого ви просите притримати пошту, не обов’язково знати, куди ви прямуєте і на скільки. Про ваш від’їзд повинно знати тільки вузьке коло довірених осіб.

зламування вікна

5. Використовуйте побутові таймери

Замість того, щоб перед від’їздом відключити всі електроприлади, використовуйте таймер, який буде включати освітлення в парі кімнат у вечірні години. Можна також скористатися налаштуваннями таймера в телевізорі, радіо і кондиціонері. Такі хитрощі не дадуть зловмисникам визначити, що ви не вдома. Якщо у вас немає світлового таймеру або таймерів в побутовій техніці, попросіть сусіда, з яким ви залишите ключі, заходити до вас вечорами, проводити деякий час в квартирі, і таким чином відлякувати потенційних злочинців.

6. Двічі перевірте вікна і двері

Багато людей в суєті перед від’їздом просто забувають закрити вікна квартири. Більш того, іноді зустрічаються такі унікуми, які навіть вхідні двері забувають закрити. Запам’ятайте, для любителів легкої наживи ваша неуважність – це пряме запрошення відвідати ваш будинок. Незалежно від того наскільки сильно ви поспішаєте, обійдіть всю квартиру і переконайтеся, що всі вікна щільно закриті на замки або шпінгалети, а після того як вийдете з квартири і закриєте замок, смикніть двері кілька разів… і ще кілька разів. Точно закрили? Тоді щасливої дороги і вдалого відпочинку!

До речі, ось https://locksmith.com.ua дуже цікавий блог про безпеку будинку, де можна знайти ще безліч порад щодо захисту своєї квартири від незаконного проникнення.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-zabezpechyty-osobystu-bezpeku-pid-chas-samostijnyh-podorozhej.html, де ми розповідали, як забезпечити особисту безпеку під час самостійних подорожей? Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо низку відео-порад, які допоможуть вам захистити своє житло під час від’їзду. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь