Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як захиститися від соціального хамства?

Якщо людина добре вихована, їй буває непросто протистояти нападкам нахаб, адже відповісти грубо вона не може в принципі. Як же в цьому випадку вчинити, як захиститися від соціального хамства, з яким можна зіткнутися абсолютно в будь-якому місці, навіть в бібліотеці?

хамство

Побутові хами – це люди, соціально нереалізовані, які не мають якогось певного соціального статусу. Хамом може виявитися і стара діва, незадоволена своєю долею, і підліток, що переживає складний перехідний вік, і молода знервована матуся… Цих людей об’єднує невміння правильно висловлювати свою думку і психологічні проблеми. Вони намагаються боротися за місце під сонцем за допомогою агресії.

Зрозумівши справжні причини, за якими невиховані люди поводяться потворно, ви не станете на них ображатися, оскільки хами будуть викликати у вас тільки одне почуття – почуття жалості. Не потрібно приймати образи на свій рахунок. Коли скривджені життям люди вихлюпують емоції, вони, таким чином, намагаються самоствердитися і не більше того. Щоб погасити конфлікт, просто посміхніться, і грубіян розгубиться. Вчіться реагувати на хамство з гумором. Не опускайтеся до рівня незадоволених, злих і невихованих осіб.

Але, якщо ви зіткнулися з хамством близьких людей, ігнорувати таке не варто. Обов’язково поясніть родичу або подрузі, що їх манера поведінки заподіює вам біль. Швидше за все, вас почують і зрозуміють, якщо дорожать добрими відносинами з вами і щиро по-доброму до вас ставляться. Якщо ж грубіянить підліток, наприклад, син або донька, поясніть, що ви не маєте наміру терпіти подібні випади, і за виявлену грубість і неповагу можете досить неприємно покарати.

груба поведінка

Як не дивно, але ми найчастіше стикаємося з хамством саме в державних установах. Працівники певних організацій, в які нам іноді доводиться звертатися з тих чи інших обставин, хамлять через свою статусну перевагу, яку вони відчувають перед іншими людьми. В цьому випадку відповідати завжди потрібно ввічливо, але якщо розмова не складається, краще перейти на письмове спілкування. Зареєстрована заява повинна бути розглянута приблизно за тиждень (за законом – до 10-ти робочих днів). Таким чином, ви збережете нерви, а ваше почуття власної гідності більше не буде зачеплено, оскільки грубіянити в письмовій формі державні представники точно не стануть.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-reaguvaty-na-krytyku-na-svoyu-adresu.html, де ми розповідали, як реагувати на критику на свою адресу. Можливо ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо ще ряд цінних відео-порад, які допоможуть вам правильно реагувати на грубість і хамство. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: