Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як закохати в себе вподобаного чоловіка?

Кожна самотня жінка, яка знайшла чоловіка своєї мрії, буде намагатися всіляко привернути його увагу, чи не так? Але зацікавити хлопця і закохати його в себе – це дві абсолютно різні речі. Ось кілька важливих рекомендацій, які допоможуть вам перетворити звичайне знайомство з вподобаним кавалером на справжні стосунки.

Допоможіть йому взнати вас з найкращої сторони

Скористайтеся цими простими, але досить ефективними стратегіями, здатними зробити з вашого приятеля справжнього прихильника і залицяльника. Хочете, щоб він обожнював вас? Немає нічого неможливого!

як закохати в себе чоловіка

1. Проявіть зацікавленість до його захоплень

Один з кращих способів закохати в себе чоловіка – щиро перейнятися його захопленнями, тобто брати активну участь в його хобі. Не варто сліпо повторювати все, що він робить. Якщо хлопець жити не може без скелелазіння або парашутного спорту, а ви боїтеся висоти – перемкніть свою увагу на щось інше, близьке йому. Головне, дати зрозуміти, що ви готові спробувати багато з того, чим він захоплений.

Риболовля, настільний теніс, ранкові пробіжки, піші прогулянки, навіть незрозумілі чорно-білі французькі фільми – якщо чоловіку це подобається, спробуйте розділити з ним його інтереси. Як тільки вам вдасться переконати хлопця, що ви теж цим зацікавлені, він почне дивитися на вас іншими очима.

2. Блисніть своїми талантами

Якщо у вас дійсно щось чудово виходить: дивовижні фотографії, гра в волейбол, борщ – не соромтеся це показувати. Ваші таланти допоможуть вам виділитися зі строкатого жіночого натовпу і заінтригувати свого обранця. Крім того, продемонстровані можливості підвищать вашу впевненість у собі, яка є важливим елементом жіночої привабливості.

Тільки не потрібно хвалитися. Просто переконайтеся, що він помітив і гідно оцінив всі ваші навички.

3. Покажіть своє почуття гумору

Як не дивно, але саме сміх є головним компонентом жіночого тяжіння. Розсмішити чоловіка або від душі посміятися разом з ним, значить зблизитися з ним духовно. Ваша дотепність, незворушна подача якогось жарту або доречний сарказм допоможе хлопцеві не ставитися до вас занадто серйозно, що, безумовно, призведе до неформального спілкування і звузить дистанцію між вами.

Не бійтеся здаватися смішною, змушуйте чоловіка сміятися частіше, і тоді він захоче проводити з вами більше часу.

закохана пара

4. Надавайте підтримку

Недавнє соціологічне опитування канадських психологів показало, що жіноча турбота є одним з основних факторів, що впливають на чоловічий вибір. Ні-ні, ми не пропонуємо вам стати його матір’ю, і доглядати за ним, як за маленькою дитиною. Проте, якщо ви хочете утримати чоловіка, вислуховуйте його (коли йому потрібно виговоритися), підтримуйте і всіляко давайте зрозуміти, що в скрутну хвилину завжди будете поряд. Адже ви хочете стати більшою частиною його життя, чи не так?

5. Слідкуйте за своєю зовнішністю

Давайте дивитися правді в очі, відмінний зовнішній вигляд – це запорука вашого успіху. Однак ще більшою вашою перемогою буде розуміння чоловіком того факту, що красунею ви стаєте саме для нього. Ні, спати в макіяжі або готувати на підборах не потрібно, але, якщо через пару тижнів після знайомства ви відкриєте йому двері в витягнутих треніках, можливо, вам доведеться підшукувати і закохувати в себе вже іншого хлопця.

6. Залишайтеся собою

Маючи власні захоплення та інтереси, ви стаєте більш привабливою для чоловічої статі. Те, що у вас є особисті справи, означає, що ви не будете 24 години на добу липнути до об’єкта свого обожнювання, а це суттєвий плюс у стосунках з будь яким хлопцем.

Ви помиляєтеся, якщо вважаєте, що для успішного розвитку любовної історії вам слід приділяти максимум часу вподобаному чоловіку, бути з ним всюди і виконувати всі його забаганки. Така поведінка дуже часто дратує і відлякує хлопців. Крім того, ваше бажання догодити межує з відчаєм і страхом втратити те, що вам поки ще не належить.

Повірте, рідкісний чоловік зможе закохатися у дівчину, у якої немає ніяких занять, інтересів або захоплень, крім нього самого.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: