Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як замаскувати брудне волосся?

Погодьтеся, іноді буває така ранкова хапанина, що нема часу не те що голову вимити, але і душ прийняти. Проте, незалежно від обставин, ми повинні завжди виглядати на всі 100, чи не так? Ось декілька хитрощів, які підкажуть, як замаскувати брудне волосся, щоб оточуючі вас люди нічого не помітили.

Що робити, коли ви не встигаєте вимити голову?

дівчина-з-косою

1. Заплетіть косу

Звичайна коса є відмінним стильним способом приховати брудне волосся. До того ж її дуже легко зробити, що особливо важливо, коли ви поспішаєте.

2. Скористайтеся сухим шампунем

Сухий шампунь може бути вашим кращим другом в ті дні, коли ви не встигаєте вимити голову. Повірте, ніщо так не маскує брудні пасма як сухий шампунь. Розпорошивши його по всій поверхні голови (включаючи коріння) та давши йому трохи попрацювати, ви будете вражені тим, наскільки ваша зачіска стане чистішою та охайнішою. Зараз на косметичному ринку з’явилася величезна кількість сухих шампунів різних брендів, тому вам буде з чого вибрати.

3. Надіньте обруч

Гладкі, блискучі, прикрашені бісером або штучним камінням обручі відмінно підходять для маскування брудного волосся та роблять з вас милу і доброзичливу особу. Обруч – це стилістичний елемент, що пасує практично до будь-якого гардеробу, тому ви не будете довго роздумувати про його доцільність у тому чи іншому ансамблі.

дівчина-з-обручем-на-голові

4. Скористайтеся феном

Іноді, щоб надати волоссю чистий вигляд, досить скористатися феном. Окропіть голову водою зі звичайного розпилювача, швидко просушіть пасма феном, а потім зробіть свою звичайну укладку. По-перше, такий виверт позбавить вас від частини жиру, який накопичився біля коренів. А по-друге, після цієї маніпуляції складеться враження, що ви тільки но приймали душ.

5. Вимийте лише чубок

Якщо у вас дійсно немає часу на миття всієї голови, вимийте лише чубок прямо в рукомийнику без використання душа, обробіть його кондиціонером та висушіть феном. Така хитрість у догляді за волоссям замаскує інші недоліки, і ваша голова буде виглядати вимитою.

6. Застосуйте дитячу присипку

Посипте дитячою присипкою долоні, а потім запустіть пальці у волосся та проведіть ними по всій голові, приділяючи особливу увагу кореням і нижній частині. Це допоможе освіжити локони та зробити їх менш жирними.

7. Прикрасьте зачіску шпильками

Красивими шпильками можна так вишукано заколоти і, таким чином, замаскувати брудне волосся, що ніхто навіть не помітить його недосконалості. Цей спосіб вважається одним з найкращих для приховування недоліків своєї зачіски.

 

Залишити відповідь