Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як заспокоїти малюка в магазині?

Ви штовхаєте заповнений візок у середені супермаркету, і раптом у вашої маленької дитини, яку ви взяли з собою за покупками, починається істерика… У таку ситуацію потрапляла абсолютна більшість молодих батьків, більшість з яких не знали, як заспокоїти малюка і довести свій шопінг до кінця.

8 простих способів зайняти маленьку дитину

Різка позитивного настрою може бути викликана всім чим завгодно. Можливо, дитина просто втомилася, тому що не виспалася, або ви не купили їй солодких пластівців, які вона побачила на полиці… в будь-якому випадку істерика малюка в супермаркеті залишає батькам тільки два вибори: кинути візок і негайно вийти з крамниці або заспокоїти плаксу і продовжити покупки.

Ті, хто хоч раз опинявся в такій ситуації, знають, що «втеча» з магазину з істеричною дитиною може бути досить непростим завданням, адже мамина злість і відчай, плюс несхвальні погляди і вигуки бездітних покупців жодним чином не сприяють заспокоєнню засмученого карапуза, який не хоче нікуди йти, а тільки голосніше починає плакати.

маленький-хлопчик-з-матусею--в-магазині

Стоп! Не треба панікувати, хапати в оберемок маленького шибеника і шукати вихід з торгової зали. Ось декілька хитрощів, які допоможуть вам заспокоїти дитину і продовжити займатися тим, заради чого ви прийшли до супермаркету.

1. Запропонуйте перекусити

Кожна досвідчена мама знає, що швидко заспокоїти крихітку можна за допомогою чогось смачненького. Завжди тримайте під рукою яблуко, пакетик печива, цукерку або будь-які інші ласощі, які будуть запропоновані при появі перших ознак сліз. Таким чином можна зіпсувати обід, але діти припиняють кричати та капризувати, коли їх роти набиті чимось смачним. Тому це того варто.

2. Посадіть у візок

Навіть доросла втомлена людина може вередувати, що вже казати про малюків. Якщо ви помітили, що дитина почала нити, чіплятися за одяг або проситися на руки, посадіть її у візок. Це дозволить карапузові відпочити, змінити кут огляду, відволіктися та заспокоїтися.

3. Дайте телефон

Ваш вундеркінд вже освоїв мамин смартфон? Тоді дозвольте йому пограти з електронним гаджетом. Завжди тримайте в телефоні кілька дитячих ігор і давайте дитині можливість пограти в них, якщо вона втомилася від ваших дорослих справ. Боїтеся, що дитина упустить на підлогу дорогу річ або вимастить її заслюнявленнимі пальцями? Тоді купіть дитячий протиударний планшет і видавайте його щоразу, коли це необхідно.

4. Пограйте в гру

Багатьом матусям доводиться робити покупки з маленькими дітьми. Але коли вся мета прогулянки зводиться до вирішення суто господарських завдань, малюк починає нудьгувати і вередувати. Щоб цього не відбувалося, вигадайте якусь веселу розвиваючу гру, в яку можна грати зі своїм пустуном в магазині. Наприклад, шукайте продукти, які починаються на одну і ту ж літеру.

мама-розважає-малюка

5. Дозвольте вам допомогти

Дозвольте карапузові брати участь у виборі покупок. Диктуйте йому необхідні предмети за списком і нехай він сам (під вашим керівництвом) вибирає вподобані речі. Або дозвольте малюкові самостійно штовхати ваш візок. Повільність такого процесу може звести з розуму кого завгодно, але повірте, краще неспішно просуватися до мети, ніж намагатися впоратися з затяжною дитячою істерикою.

6. Навчіть чогось

Дайте дитині поживу для роздумів або обговорень, і вона забуде про все на світі. Перебуваючи в продуктовій крамниці зі своїми дітьми, покажіть їм, які продукти є найкориснішими, і поясніть чому. Такий шопінг займе трохи більше часу, але, по-перше, вам не доведеться заспокоювати примхливих і втомлених малюків, а по-друге, ви навчите їх чомусь новому.

7. Підкупіть

Це не найкращий метод, який рекомендується використовувати, але він може спрацювати, коли інші виверти вже не допомагають. Обіцяйте дитині, що за гарну поведінку купите їй якийсь маленький подаруночок (наклейки, печиво, чупа-чупс і т.і.).

8. Зберігайте спокій

Дуже важко залишатися спокійною, спостерігаючи за дитячою істрерикою або капризами. Та майте на увазі, якщо ви втратите над собою контроль, ситуація тільки погіршиться. Глибоко вдихніть, і скористайтеся однією з вище перелічених батьківських хитрощів.

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: