Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як здійснити мрію і досягти поставленої мети?

Зіткнулися зі стресовою ситуацією? Просто щось йде не так? Криза у стосунках? Сьогодні ми розповімо, як менше реагувати на негатив, не зійти з правильного шляху, домогтися поставленої мети і довести розпочату справу до кінця.

Cтресостійкість є запорукою успіху!

Стресостійкість – це природна здатність людини контролювати стрес. Деякі люди можуть дуже швидко справлятися з нервовим перенапруженням, інші навпаки, схильні впадати в глибоку депресію. Незалежно від того, до якої групи ви належите, ці поради навчать вас безболісно переживати удари долі, рухатися вперед і здійснювати свої мрії, не дивлячись ні на що.

ідея

Вірте в краще

Позитивне мислення – це впевненість у власних силах, яка допоможе вам подолати будь-які перепони. Іноді, стикаючись з труднощами, деякі люди починають звинувачувати в цьому себе. Уникайте цієї поширеної психологічної пастки. Навіть підбиваючи негативні підсумки якоїсь діяльності, потрібно шанобливо ставитися до себе і не займатися самобичуванням. Не забувайте про те, що своєю поведінкою, ви подаєте приклад дітям, тому вчіть їх радіти кожному дню, яким би поганим він не був.

Будьте реалістами

Бувають моменти, коли здається, що ви єдина в цьому світі, кому так погано або не щастить. Насправді це не так. Найчастіше справи йдуть набагато краще, ніж здається на перший погляд. У більшості людей є тенденція в рази перебільшувати свої негаразди, і іноді навіть незначні невдачі або страждання здаються їм «кінцем світу». Тому, замість того, щоб обливатися сльозами відчаю, реально переоцініть ситуацію і рухайтеся далі.

Оточіть себе підтримкою

У вашому оточенні обов’язково повинні бути люди, яким ви небайдужі, які завжди вислухають всі ваші проблеми і підтримають у важку хвилину. Це можуть бути друзі або батьки. Їх психологічна допомога дозволить вам не падати духом, швидше домагатися поставлених цілей і здійснювати свої мрії.

Психіатри Єльського університету стверджують, що сильна соціальна підтримка підвищує стресостійкість та зменшує розвиток різних комплексів неповноцінності, пов’язаних з життєвими негараздами. Створюйте і розвивайте свою соціальну мережу, що складається з друзів, сім’ї і колег, які зможуть прийти на допомогу в неприємних і непередбачуваних ситуаціях.

підтримка-друзів

Завжди шукайте світлу сторону

У будь-якій ситуації найпростіше знайти негативні сторони, ніж позитивні. Але не забувайте про те, що мрія – це завжди позитив, і до її здійснення не можна прийти через негативні емоції. Навіть якщо ви дійсно потрапили в складні обставини, постарайтеся витягти з цього уроки, навчитися чомусь новому або застерегти інших людей від повторення ваших помилок.

Знайдіть приклад для наслідування

Рольові моделі призначені не тільки для дітей, вони також потрібні і тим дорослим, хто хоче рости і розвиватися. Знайдіть собі приклад для наслідування. Зверніть увагу на оточуючих людей, які добре переносять будь-які негаразди, а потім спробуйте вивчити і зрозуміти їх поведінку і ставлення до життя. Які конкретні механізми вони використовують для виходу зі складних ситуацій? Чи можна скористатися їх адаптивними навичками?

Навчившись стресостійкості, ви завжди зможете здійснити мрію, довести розпочату справу до кінця, досягти мети і передати цей безцінний досвід своїм дітям.

 

Залишити відповідь