Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як знайти гідного чоловіка на сайті знайомств?

Кажуть, що не варто судити про книжку по обкладинці. Але, швидше за все, це правило працює тільки для книг. Якщо ви не знаєте, як познайомитися з хлопцем і відправляєтеся для цього на сайти знайомств, вам волею-неволею доведеться судити про людину саме за її анкетою. Тому потрібно вміти розбиратися в “обкладинках”.

4 застереження для наївних дівчат

Коли ви натрапите на цікавого чоловіка на сайті знайомств, все, що вам буде доступно для вивчення – це його анкета, фотографія (або кілька) і електронна пошта. Небагато, чи не так? Але навіть з цієї мізерної інформації можна зробити правильні висновки про хлопця по той бік монітора. Ось на що слід звернути особливо пильну увагу.

знайомство-в-Інтернеті

1. Фотографії

Вас повинні насторожити ті анкети, в яких є лише одна або дві фотографії. Особливо будьте уважні, якщо на цих знімках присутні тільки окремі частини тіла, наприклад голова з шиєю. Як це розуміти? У сучасному світі практично у кожного є цифрова камера. Немає ніяких виправдань тому, що людина не показує себе в повний зріст або хоча б до поясу. Як знайти чоловіка своєї мрії в Інтернеті, якщо він боїться себе показати? Висновок такий – або він щось приховує, або не впевнений в собі, а значить, є причини для цієї невпевненості.

2. Час

Отже, ви знайшли чоловіка, у якого в профілі є п’ять великих гарних фотографій. Думаєте це все? На жаль ні. Уявіть, що ці чотири або п’ять чудових знімків були зроблені років десять тому, коли він був кращим спортсменом інституту. Можливо, тепер ваш фаворит став жертвою чоловічого облисіння, погладшав на 40 кг, і йому набагато більше років, ніж ви думаєте. Але це зовсім не означає, що за кожним симпатичним знімком ховається товстий, лисий карлик, і знайти чоловіка за фотографією неможливо. Просто, перш ніж зустрітися з красунчиком, ввічливо поцікавтеся, коли були зроблені ці чудові фото.

3. «Гей, красуня»

Подібні звернення є банальними лестощами в чистому вигляді. І, якщо в житті ви байдуже ставитеся до таких “підкатів”, то в мережі їх потрібно помічати. Що можна сказати про людину, яка тільки побачивши вашу анкету, вже дозволяє собі фамільярничати в листуванні? Швидше за все, він звертається так до всіх дівчат. Більш того, щоб не запам’ятовувати імена, такий чоловік називає їх «кісамі», «лапами» та іншими сумнівно-ласкавими словами, які не мають ніякого відношення до шанобливого поводження. «Гей, красуня» – це звичка, яка виробилася від спілкування з великою кількістю жінок. Вам потрібен хлопець, який розпилює наліво і направо свою любов? Напевно ні.

здивована-дівчина

4. Швидка зустріч

Деякі чоловіки на сайтах знайомств дійсно хочуть знайти свою майбутню дружину. Це чудово і, швидше за все, те, що вам потрібно. Але не поспішайте зустрічатися, спочатку знайдіть людину, яка буде ідеально вам підходити. Навіть якщо ви поспішаєте або боїтеся втратити свій шанс, краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати. Перед тим, як піти з хлопцем на перше побачення, перевірте його – задайте питання, які вам здаються важливими, з’ясуйте, кого він шукає, який його ідеал жінки і переконайтеся, що він саме той, кого ви шукаєте.

На сайтах знайомств багато непорядних чоловіків, і якщо ви станете ігнорувати листування по електронній пошті, спілкування в чаті або захочете призначити зустріч навіть не поговоривши по телефону, то можете сильно розчаруватися під час побачення або відразу після нього.

Як знайти чоловіка в інтернеті? Ось три основних принципи: вибирайте повільно, з розумом і крижаним серцем. Нехай краще воно розтане після першої зустрічі, ніж буде розбито вашою поспішністю.

 

Залишити відповідь