Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як зробити оригінальний манікюр вдома?

Навіть ті, кому подобається мінімалізм в манікюрі, іноді хочуть провести хоча б один сміливий експеримент зі своїми нігтями. Саме для таких дівчат ми докладно розповімо про 3 простих види нігтьового дизайну і покажемо майстер-клас, за допомогою якого ви дізнаєтеся, як самостійно, без особливих зусиль і навичок зробити оригінальний манікюр вдома.

Криваві бризки

1. Виберіть базовий колір

база

Нанесіть базу світлого нейтрального кольору (ми вибрали білий).

2. Приготуйте «кров»

трубочка

Капніть кілька крапель криваво-червоного лаку на паперову тарілку або газету і вмочіть в лак кінчик звичайної соломинки для коктейлів.

3. Окропіть нігті

окріплені-нігті

Щоб окропити нігті червоним лаком, піднесіть кінчик намазаний лаком до нігтя на відстань близько сантиметра і сильно дмухніть в трубочку зі зворотнього боку. Продовжуйте таким же чином кропити кожен ніготь, періодично вмочуючи соломинку в лак.

Увага! Залежно від сили вашого подуву лак може розлітатися по сторонах! Прийміть запобіжні заходи, щоб не забарвити нічого, крім нігтів і рук.

4. Очистіть шкіру

оригінальний-кривавий-манікюр

Після процедури кроплення червоний лак буде не тільки на нігтях, але й на руках. Тому візьміть ватяний тампон, і за допомогою рідини для зняття лаку витріть забризкані ділянки шкіри. За допомогою тієї ж рідини та маленького пензлика для макіяжу або ватної палички очистіть кутикулу. Щоб захистити ваш оригінальний манікюр і надати йому трохи додаткового блиску, покрийте нігті закріплювачем після повного висихання «кривавих» бризок.

Франкенштейн

1. Покрийте лаком окремі частини нігтів

зелена-база

Почніть з неповного фарбування кожного нігтя зеленим лаком, створюючи різні варіації вертикальних, горизонтальних і діагональних розділень.

2. Скористайтеся тоненьким пензликом

тоненький-пензелик

Нанесіть невелику кількість чорного лаку на кінчик тоненького пензлика.

3. Намалюйте шрами

манікюр-до-Хелоуіну

Для створення шрамів в стилі Франкенштейна, акуратно проведіть чорну лінію по краю зеленої частини нігтя і додайте уздовж неї кілька коротких стібків. Не намагайтеся промальовувати стібки рівно і чітко – криві зубчики будуть тут як раз до місця. Дайте чорному лаку висохнути, а потім, щоб захистити його від пошкоджень, покрийте нігті безбарвним лаком або закріплювачем.

Мумія

1. Нанесіть базовий колір

помаранчева-база

Виберіть основний колір. Традиційним базовим кольором для нігтів-мумій вважається чорний, але ви можете пограти з будь-якими веселими відтінками, як це зробили ми.

2. Намалюйте на кожному нігті тонкі смужки

смужки

Щоб намалювати на кожному нігті тонкі лінії змінних напрямків, скористайтеся пензликом для нейл-арту або звичайною непрацюючою пастою від кулькової ручки. Почніть з декількох горизонтальних смужок, потім додайте вертикальні і так далі. Не переймайтеся, якщо лінії не вийдуть ідеально рівними, результат все одно буде вражаючим. Дуже важко нанести тонкі смужки і при цьому не вийти за межі нігтя. Усунути подібні огріхи можна за допомогою ватних паличок і рідини для зняття лаку.

3. Дайте манікюру висохнути

нігті-мумії

Щоб уникнути змазування, дайте нігтям повністю висохнути, а потім покрийте їх закріплювачем. Це додасть блиску вашому оригінальному манікюру.

До речі, ось докладний майстер-клас, в якому детально показано, як зробити оригінальний новорічний манікюр в домашніх умовах, який теж може вам стати в нагоді.

 

Залишити відповідь