Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як зробити плетений браслет з атласних стрічок?

Ось простий і цікавий спосіб виготовлення оригінального плетеного браслета, який при бажанні можна зробити всього за пару днів. Для роботи вам знадобляться 4 атласні стрічки шириною 6 мм і довжиною 1 метр кожна і кілька крапель супер-клею.

Крок 1

перший малюнок

Отже, приступаємо до роботи. Розправте і накладіть всі 4 стрічки одна на одну. Відмірте 10-12 см від будь-якого кінця, і в цьому місці крайньою стрічкою (в нашому випадку – бірюзовою) обхопіть інші 3 та обв’яжіть їх простим вузлом, як показано на малюнку.

доповнення до першого

Потім розкладіть всі чотири стрічки в протилежні сторони у вигляді хреста. Далі будьте уважною, щоб не заплутатися!

Крок 2

другий малюнок

Стрічку бірюзового кольору накладіть на стрічку бежевого кольору, як показано на малюнку.

Крок 3

третій малюнок

Кінець стрічки бежевого кольору накладіть на стрічки бірюзового та чорного кольорів.

Крок 4

четвертий малюнок

Далі візьміть стрічку чорного кольору і покладіть її поверх бежевої і рожевої стрічок.

Крок 5

п'ятий малюнок

Рожеву стрічку пропустіть всередину бірюзової. Не поверх, а всередину!

Крок 6

шостий малюнок

додаток до шостого малюнку

Тепер візьміть по дві стрічки в кожну руку і акуратно затягніть їх, як показано на малюнку. Якщо хочете, щоб плетіння і сам браслет були більш жорсткими, затягуйте сильніше. Якщо хочете зробити браслет максимально гнучким, затягуйте слабкіше.

Крок 7

сьомий малюнок

додаток до сьомого малюнку

Далі робіть всі ті ж самі маніпуляції, починаючи з 2 кроку. Плетіть, таким чином, весь браслет. Після того, як визначитеся з довжиною браслета, починайте обробку його кінців. Візьміть протилежні кінці стрічок, наприклад, рожеву і бежеву, і зав’яжіть вузол. На вузол клейовим пістолетом нанесіть краплю клею, а потім зав’яжіть дві протилежні стрічки, що залишилися – чорну і бірюзову. Постарайтеся зробити це швидко, щоб крапля клею не встигла висохнути. Після того, як буде зав’язаний останній вузол, стрічки стануть надійно закріплені. Тепер можна обрізати зайве. Другий кінець браслета обробіть таким же чином.

Крок 8

восьмий малюнок

Далі необхідно з’єднати обидва кінці між собою. Робити це будемо за допомогою невеликого відрізка стрічки будь-якого кольору і клейового пістолета. Щільно обмотайте кінці браслета стрічкою і закріпіть її клеєм з внутрішньої сторони.

Крок 9

як зробити плетений браслет

З відрізка стрічки того ж кольору (можна іншого) зробіть маленький бантик і приклейте його на з’єднання. Все, оригінальний плетений браслет, який може стати чудовим подарунком подрузі або власним весняно-літнім аксесуаром, готовий!

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/vzuttya-svoyimy-rukamy-robymo-stylni-bosonizhky.html, де ми розповідали, як самостійно зробити стильні босоніжки. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А в якості бонусу пропонуємо цікавий відео майстер-клас з виготовлення шкіряного браслета. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь