Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як зробити силует та перетворити його на картину?

Будь-які ручні вироби дуже гарні й цікаві, але через велику трудомісткість їх ціна буває позамежною. Щоб уникнути зайвих витрат, але стати володаркою унікального витвору мистецтва, ми пропонуємо просту покрокову інструкцію, як зробити силует з фотографії та перетворити його на оригінальну картину.

Домашня творчість

Це робота, з якою ви впораєтеся за годину, при цьому отримаєте масу задоволення, гарного настрою і власноруч створите чудовий шедевр.

Для роботи вам знадобляться наступні матеріали:

  1. Полотно – 20х25 см (можна більший розмір).
  1. Пензлі (товстий і тоненький для вимальовування дрібних деталей).
  1. Фарби двох кольорів на ваш вибір.
  1. Ножиці.
  1. Липка стрічка (малярна).
  1. Олівець чи ручка.
  1. Фотографія для силуету.

силует

Зробіть межу

Відступіть від країв полотна 2.5 см і наклейте по периметру липку стрічку. Намагайтеся робити це рівно, щоб вона знаходилася чітко паралельно кожної зі сторін. Зафарбуйте базовим кольором всю площу полотна разом зі стрічкою, використовуючи одну з фарб і великий пензель. Дозвольте фарбі висохнути і видаліть малярну стрічку. У вас повинна вийти рівна оригінальна межа.

Підготуйте силует

Виріжте форму з фотографії, яку ви вирішили використати в якості силуету. Не кваптеся, вирізати потрібно дуже охайно і точно. Це, мабуть, сама трудомістка частина всього процесу.

Позначте контури

Помістіть вирізаний силует на пофарбоване полотно. Візьміть олівець чи ручку і легенько обведіть навколо підготовлену частину фотографії. Як закінчите, приберіть фото.

Додайте другий колір

Візьміть маленький пензель, іншу фарбу і ретельно зафарбуйте отриманий трафарет. Якщо фарба світла, а основу ви зробили темною, то, швидше за все, доведеться нанести кілька шарів фарби, щоб замостити базовий колір. Крім того, цим же кольором потрібно буде зафарбувати й межу, яка вийшла на самому початку.

Насолоджуйтеся

Зачекайте доки ваш шедевр повністю просохне і, якщо захочете, додайте будь-які необхідні штрихи. Повісьте полотно на стіну і хваліться перед друзями, знайомими і родичами. Тепер ви справжній мистець!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: