Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як зробити воскову крейду в домашніх умовах?

Коли у малюків накопичується багато зламаних воскових олівців, які розкидані по всьому будинку, перед батьками постає вибір: викинути їх у сміття (що марнотратно) або плекати надію на те, що діти ще будуть ними малювати (що малоймовірно). Але є ще один варіант…

Заощаджуємо на дитячій творчості

Якщо зібрати всі уламки олівців разом, можна зробити з них красиву воскову крейду, надати їй кумедної форми та заощадити на дитячій творчості. Нова різноколірна крейда дуже сподобається дітям і не залишить байдужими дорослих! Тим більше, що такий креативний підхід не складе великих труднощів і буде схожим на цікаву розвиваючу гру.

воскова-крейда

Вам знадобляться:

  1. поламані воскові олівці;
  1. гнучкі (силіконові) форми для льоду;
  1. кухонний та канцелярський ножі;
  1. духовка та лист для випікання.

Крок 1

Розігрійте духовку до 100º і починайте очищувати воскові олівці від паперової обгортки. Щоб прискорити цей процес, скористайтеся канцелярським ножем – проведіть лезом уздовж всієї довжини обгортки, і вона легко зніметься.

очищені-воскові-олівці

Крок 2

Розріжте воскові олівці на дрібні шматочки. Маленькі частини будуть плавитися в духовці швидше, і, відповідно, їм знадобиться менше часу, щоб розтектися та змішатися з сусідніми шматочками. Використовуючи кухонний ніж, зробіть шматки розміром приблизно 1см.

дрібні-шматочки

Крок 3

Заповніть форми для льоду залишками дитячих воскових олівців. Можна скомпонувати схожі кольори разом, але і різноколірна крейда буде теж відмінно виглядати. Намагайтеся кожну форму злегка переповнити, оскільки після розплавлення воскова маса осяде донизу і стане займати менше місця.

заповнена-форма-для-льоду

Крок 4

Помістіть форми зі шматочками олівців на деко та розігрівайте їх в духовці протягом 10-15 хвилин, або до повного розплавлення воску.

олівці-в-духовці

Крок 5

Дуже обережно, щоб не пролити розплавлену масу, дістаньте деко з формочками з духовки.

Крок 6

По мірі остигання воскова крейда буде твердіти. Щоб прискорити цей процес, поставте форми в морозильну камеру після того, як розплавлений віск почне застигати.

готова-воскова-крейда

Крок 7

Приблизно через 30 хвилин дістаньте форми з затверділою восковою крейдою з морозилки. Якщо дно формочок є холодним на дотик – крейда готова і її можна діставати. Для цього злегка потягніть форму в різні боки, щоб фігурки відстали від стінок, та видавіть їх з формочок. Якщо ж воскова маса ще тепла, поверніть її в морозильну камеру ще на 10 хвилин або до повного охолодження.

 

Залишити відповідь