Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як зрозуміти, що мій чоловік – наркоман?

Останнім часом ваш чоловік став сам не свій? Щось приховує? Став капризним? Менше їсть? Вважаєте, що у нього з’явився хтось на стороні? Ви маєте рацію, але це не хтось, а щось … Ваш чоловік дійсно покохав, але це не традиційне кохання. Він знаходиться у стосунках, які вже далеко зайшли – це стосунки зі знеболюючими препаратами.

Підступність знеболюючих пігулок

Багато чоловіків після серйозних і складних операцій (особливо на хребті) стають залежними від знеболюючих, але, насправді, небезпечних пігулок вікодину. Успішний віце-президент страхової компанії або скромний офісний менеджер з боку не виглядають наркоманами. Але якщо вони перестають приймати знеболювальне через кожні кілька годин, в них починається неприємний процес ломки, занадто добре знайомий більшості наркоманів.

наркоман-тягнеться-за-пігулками

Чоловіки часто неусвідомлено потрапляють в чорну діру залежності від знеболюючих пігулок. Для нічого не підозрюючих дорослих і цілком добропорядних людей заспокійливі препарати Ксанакс, Валиум або снодійне Амбіен стають воротами в жахливий світ наркоманії.

Наркотики змінюють хімічний склад тіла

Підступ знеболюючих (зазвичай, опіатів) або заспокійливих препаратів (бензодіазепінів) полягає в тому, що якщо регулярно приймати їх протягом тривалого часу (хоча іноді вистачає всього декількох днів), виникає фізична залежність, і немає ніякої можливості зупинити цей згубний нейрохімічний процес.

Продажі рецептурних наркотиків постійно зростають

Судячи з того, що реабілітаційні центри для наркозалежних людей з’являються як гриби після дощу, наркоманія по всьому світу переростає в справжню епідемію. Часто успішні й освічені люди, які занадто довго зловживали опіатами, безповоротно на них “підсаджуються”.

Останні 20 років рівень продажів рецептурних наркотиків неухильно зростає, як і ціни на них. Наприклад, у Сполучених Штатах Америки, в період між 1991 і 2010 роками, видача рецептів на опіоїдні анальгетики (Вікодін, Оксікотін та ін.) зросла з 75.5 млн. до 210 млн. У результаті зловживання рецептурними ліками (особливо знеболюючими препаратами, стимуляторами та антидепресантами) тільки в США від передозування щорічно помирає понад 30 тисяч осіб.

Пігулки не стають безпечнішими тільки тому, що їх призначає доктор

Однією з причин того, що ваш чоловік – наркоман, є неадекватне попередження лікаря щодо сильного наркотичного потенціалу прописаних ліків. Багато психологів також пояснюють зростаючу кількість виписаних наркотичних рецептів надмірним тиском “гоу-гоу” суспільства, яке перевантажує роботою дорослих людей, в результаті чого, ті починають приймати стимулюючі та заспокійливі препарати, щоб залишатися в строю. Таким чином, деякі цілком респектабельні чоловіки потрапляють в залежність, виявляючи, що Ксанакс може зняти денний стрес навіть краще, ніж 2 вечірніх келиха мартіні.

Крім того, бурхливе зростання фармацевтичної промисловості створило ідеальні умови для самолікування дорослих людей. Як тільки чоловік розуміє, що став наркозалежним, то від сорому і ще більшого стресу, щоб зберегти обличчя, він починає вживати все більше і більше небезпечних ліків. А коли чоловіки починають брехати і приховувати від дружин і друзів свою згубну пристрасть до рецептурних наркотиків, коло замикається, і вони залишаються в пастці своєї залежності.

наркотична-залежність

8 ознак того, що ваш чоловік – наркоман

  1. Втрата апетиту.
  1. Порушення сну.
  1. Різкі припливи та спади енергії.
  1. Зміна звичок особистої гігієни.
  1. Невмотивовані перепади настрою.
  1. Раптові зміни робочих правил або зміна роботи.
  1. Поява нових приятелів і припинення спілкування зі старими друзями.
  1. Звужені зіниці незалежно від рівня освітлення є одною з основних ознак вживання опіатів.

Запам’ятайте, найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти наркоману позбутися залежності – це стати для нього найкращою підтримкою і підштовхнути його звернутися за кваліфікованою допомогою, оскільки тільки лікування може зупинити болючий цикл. Якщо ви помітили негативні психічні зміни в поведінці свого чоловіка, не пов’язані з прийомом наркотичних лікарських засобів, можливо вам варто дещо дізнатися про основні ознаки чоловічої психопатії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.