Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як зрозуміти, що він тебе кохає – 5 вірних ознак

На жаль, чоловіки бояться або соромляться зізнаватися нам у коханні, тому роблять це дуже рідко. Тим не менш, існують певні способи зрозуміти, що він тебе кохає без слів. Ось 5 основних сигналів, які найчастіше посилає закоханий чоловік.

Як розпізнати закоханого чоловіка?

Якщо жінки годинами безперервно можуть говорити про кохання, то хлопці, для вираження своїх почуттів, воліють використовувати не слова, а вчинки, що природно нас мало влаштовує, оскільки, по-перше – ми любимо вухами, а по-друге – не можемо зрозуміти, що відчувають до нас мовчазні шанувальники. Навіть будучи в шлюбі, чоловіки не розкидаються такими словами як «кохання», тому рідкісна дружина чує справжні любовні зізнання від свого благовірного частіше, ніж раз на півроку.

закоханий-чоловік

Невже дві людини, які по-різному висловлюють свої почуття, можуть уживатися разом? Це дійсно складно. Щоб полегшити вам подальше співіснування зі своїм партнером, пропонуємо дізнатися, як чоловік може казати «я тебе кохаю», не промовляючи при цьому жодного слова.

1. Він робить вам подарунки

Якщо чоловік дарує вам ювелірні прикраси, квіти або цукерки, знайте – він вас кохає. Це твердження посилюється в рази, якщо коштовності спеціально замовляються у ювеліра, квіти він зриває сам, а шоколад особисто топить і розливає по цукеркових формочках. Якщо ж чоловік не робить вам подарунків, це означає, що ви тільки почали зустрічатися, або він досі сумнівається у своїх почуттях.

2. Він всіляко показує свою любов

Милі пані, вам потрібно знати, що хлопці найчастіше показують свою любов за допомогою дотиків. Якщо він тримає вас за руку, обіймає в громадських місцях, або просто обіймає без будь-яких натяків на продовження «прелюдії» – це вірна ознака того, що Амур вразив його в саме серце.

3. Він завжди приходить на допомогу

Закоханий чоловік якимось чарівним чином опиняється поруч саме в той момент, коли він найбільше потрібен. Якщо він кидає всі свої справи і поспішає до вас на допомогу за першим покликом, будьте впевнені – він у вас закоханий.

чоловік-допомогає-жінці

4. Він розповідає вам про свої проблеми

Багато хлопців навіть в найгірший день не можуть поділитися власними проблемами зі своїми половинками. Повірте, чоловік, який іноді розповідає вам про свої труднощі – розкриває вам душу. А це в 10 разів більш значуща ознака, ніж будь-які слова любові.

5. Він виходить за рамки своїх можливостей

Якщо ваш партнер приготував для вас справжню вечерю (хоча до цього вершиною його кулінарної майстерності були круті яйця) або зробив щось інше, зовсім йому не властиве, тільки тому, що ви його про це попрохали – це справжнє кохання!

Як бачите, будь-який з цих вчинків набагато краще розкриває почуття чоловіка, ніж звичайне зізнання у коханні. Помічаючи подібні сигнали, що посилаються вашим чоловіком або хлопцем, ви завжди будете почувати себе особливою жінкою – просто ставтеся трохи уважніше до того, що він для вас робить.

 

Залишити відповідь