Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Як звикнути до мультифокальних лінз?

Мультифокальні контактні лінзи дозволяють швидко фокусувати зір як на далеких, так і на близьких об’єктах. Це не окуляри, з ними вам не доведеться вирішувати, бути сьогодні короткозорою або далекозорою. Тим не менше, більшість людей, вперше надів мультифокальні лінзи, відчувають певний дискомфорт і плутанину.

мультифокальна контактна лінза

Щоб адаптація до цього типу лінз пройшла швидко і безболісно, ​​дайте своєму мозку час звикнути до нового зорового сприйняття предметів. Дозвольте йому розібратися з розмитими і чіткими об’єктами і вирішити, які з них він хоче бачити, а які потрібно відфільтрувати.

Оскільки мультифокальні контактні лінзи мають декілька оптичних зон, які задіюються мозком одночасно, розмиті об’єкти якийсь час будуть з’являтися і поблизу і вдалині. І це нормально. Не думайте, що звикнути до нового зору можна протягом доби, на це потрібно кілька тижнів.

Щоб швидше звикнути до мультифокальних контактних лінз, їх потрібно носити протягом усього дня, не знімаючи, незважаючи на певні незручності. Якщо ви півдня проходите в лінзах, а потім вирішите від них відпочити, ви сповільните, а то і зовсім повернете назад весь процес мозкової настройки. Запам’ятайте, саме тривала і постійна візуалізація за допомогою цих лінз дозволить мозку до них пристосуватися.

Якщо протягом тижня ви не помітили поліпшення в фокусуванні об’єктів, і ваша свідомість продовжує чинити опір зоровим нововведенням, сходіть до окуліста. Іноді певний тип лінз не підходить для деяких пацієнтів. Нехай доктор оцінить ситуацію, що склалася. Якщо він вирішить, що вам потрібен кращий бренд або інший тип мультифокальних контактних лінз, прислухайтеся до його рекомендацій і придбайте їх, наприклад, тут https://www.optika.ua, в магазині з найбільшим вибором контактних лінз в Україні.

око

І останнє, не варто поспішати зі звиканням. Фізично ви ніяк не зможете прискорити цей процес. Середній період адаптації триває близько двох тижнів і залежить як від моделі лінз, так і від наявності попереднього досвіду взаємодії з ними.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yaki-kontaktni-linzy-pidijdut-vam-najkrashhe.html, де ми розповідали, які контактні лінзи підійдуть вам найкраще. Можливо, ця інформація теж стане корисною для вас.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо кілька відео-порад щодо носіння контиктних лінз. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь