Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Які контактні лінзи підійдуть вам найкраще?

Окуляри – це найпоширеніший метод корекції зору. Однак бути очкариками хочуть далеко не всі люди, які погано бачать. Якщо ви теж не бажаєте мати справу з окулярами, можна носити контактні лінзи. Але існують різні типи контактних лінз. Як зрозуміти, які з них найкраще підійдуть саме вам? Зараз ми розповімо про це докладніше.

дівчина тримає контактну лінзу

Відразу хочемо попередити, що насправді ви не зможете самостійно прийняти правильне рішення щодо вибору тих чи інших лінз. Для цього потрібно обов’язково відвідати офтальмолога, який на підставі повного обстеження ваших очей порекомендує певні лінзи, покаже, як ними користуватися і як за ними доглядати.

Типи контактних лінз

Але перед тим як йти до лікаря, вам слід дізнатися, які бувають типи контактних лінз.

Жорсткі контактні лінзи

Жорсткі газопроникні лінзи поки не знайшли широкого застосування в офтальмології, але їхня популярність із кожним роком зростає. Вони зроблені з дуже міцного пластику, який дозволяє очам «дихати», допускаючи до них кисень.

М’які контактні лінзи

М’які лінзи зроблені з дуже гнучкого пластику, який теж пропускає кисень.

Лінзи для тривалого носіння

Лінзи для тривалого носіння бувають як жорсткими, так і м’якими, і розраховані на носіння протягом тривалого часу без видалення. Деякі лінзи подібного типу бувають одноразовими і вимагають заміни після певного періоду використання.

Щоденні контактні лінзи

Щоденні або, як їх ще називають, одноденні лінзи, які, до речі, можна замовити тут https://mrlens.com.ua/ru/contacts-lins/odnodnevnye-linzy, сьогодні по праву перебувають на піку своєї популярності. Вони зручні у використанні і не вимагають догляду. Дістав з упаковки, «плаваючу» в зволожуючій рідині оптику, надів без додаткових маніпуляцій, а ввечері зняв і викинув.

нова контактна лінза

Які контактні лінзи вибрати?

Контактні лінзи підбираються з урахуванням зору, здоров’я очей, способу життя і технічного обслуговування. Ось кілька питань, відповівши на які ви зрозумієте, які контактні лінзи підійдуть вам найкраще.

Наскільки добре ви хочете бачити?

Будь-які контактні лінзи запропоновані офтальмологом покращують зір. Але жорсткі контактні лінзи справляються з цим завданням краще, ніж м’які. Жорстка, полірована поверхня газопроникних лінз дозволить вам бачити більш чітку картинку.

Чи має значення комфорт?

Якщо для вас важлива швидка та зручна посадка лінз, вибирайте жорсткий варіант. Жорсткі лінзи робляться індивідуально на замовлення, тому вони завжди ідеально підходять. І хоча більш твердий матеріал може здатися менш комфортним, не варто турбуватися. Очі дуже швидко до нього звикають.

Як часто ви будете їх носити?

Якщо протягом дня ви збираєтеся чергувати носіння окулярів з контактними лінзами, вибирайте м’які лінзи, оскільки в цьому випадку м’якість і гнучкість пластика є безперечною перевагою.

Чи здорові ваші очі?

Якщо у вас є астигматизм, вам підійдуть жорсткі лінзи, які допомагають виправити кривизну рогівки. Крім того, цей тип лінз також рекомендується використовувати людям, схильним до очних інфекцій, оскільки жорсткі газопроникні лінзи дозволяють очам «дихати» і, таким чином, знижують ризик інфекційних захворювань.

Чи хвилює вас догляд за лінзами?

Якщо ви не хочете зв’язуватися з доглядом за лінзами, вибирайте одноразові лінзи для тривалого носіння або одноденні лінзи, які можна носити протягом певного часу, а потім просто викинути.

Що стосується м’яких або твердих лінз, то їх потрібно чистити і дезінфікувати щоразу, коли ви їх знімаєте. І хоча це не можна назвати супер-незручністю, такі дії повинні стати вашим щовечірнім ритуалом.

Звичайні лінзи для тривалого носіння можна не знімати протягом тижня і в цей проміжок часу ніяк за ними не доглядати. Але раз на тиждень ви обов’язково повинні їх чистити і дезінфікувати.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/okulyary-chy-linzy-shho-vam-bilshe-pidhodyt.html, де ми розміщували спеціальний тест, пройшовши який, ви зможете зрозуміти, що вам більше підходить – окуляри або контактні лінзи.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо подивитися невеличке цікаве і корисне відео про те, як надягати, знімати і доглядати за контактними лінзами. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь