Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Які дівчата не подобаються хлопцям найбільше?

Серед психологів вже давно існує думка, що дівчата вбираються та чепуряться одна для одної, а не для хлопців. Жіноче співтовариство – це конкурентні джунглі, де всі хочуть бути предметом заздрості оточуючих, звертаючи на себе максимум уваги. Цей же принцип дами застосовують і до макіяжу, забуваючи про смаки більшості чоловіків.

5 поширених помилок макіяжу

Щоб не допустити несмаку на своєму обличчі, пропонуємо дізнатися, які дівчата не подобаються хлопцям візуально. Повірте, якщо ви почнете уникати цих поширених помилок макіяжу, чоловіки будуть вам щиро вдячні.

занадто-яскравий-макіяж

1. Обличчя-торт

Якщо ви накладаєте основу немов цемент шпателем, нам потрібно поговорити. Шар за шаром, і ваше обличчя набуває неприродний вигляд, стаючи схожим на торт. База призначена тільки для вирівнювання природного кольору шкіри, а не для повного маскування. Жінки, що роблять зі свого личка багатошаровий кулінарний шедевр, не подобаються чоловікам ще й тому, що вони часто вимащують їх одяг тонуванням і шпаклівкою. Безумовно, яскравий макіяж може допомогти запам’ятатися оточуючим, але це не завжди буває красиво.

2. Єнотовидні очі

Любі кралечки, ми знаємо, що ви обожнюєте носити «маску самотнього рейнджера», але пора від неї позбавлятися. Чоловіки хочуть дивитися в дзеркало вашої душі, не відволікаючись на шалений обсяг підводки в куточках очей. Ваш хлопець доглядач в зоопарку, зоолог або просто обожнює єнотів? Ні? Тоді йому навряд чи сподобаються ваші єнотовидні очі. Використовуйте підводку якомога ближче до лінії вій, щоб підкреслити їх. Якщо ви не намагаєтеся підтримувати образ поп зірки 80-х, не робіть підводку окремим елементом свого макіяжу.

дівчина-фарбує-очі

3. Слонячі вії

Для чого ви клеїте штучні вії, які в 4 рази густіше і довше натуральних? Ви справді вважаєте, що дівчата зі слонячими очима залучають більше чоловічої уваги або думаєте, що це просто красиво? Насправді, це безглуздо і смішно! З такими віями ваші очі стають схожими на двох волохатих гусениць.

4. Мокрі губи

Якщо минулі зауваження дратують чоловіків, то ось це просто збиває їх з пантелику. Як ви вважаєте, чи хочуть хлопці, щоб ваші губи виглядали постійно облизаними або мокрими? Очевидно, ні. Не варто використовувати блиск для губ з вологим ефектом. Це наводить на думку, що з вами щось не так, раз у вас з рота постійно тече слина.

5. Нестерпні очікування

А знаєте, які жінки ненависні сильній статі найбільше? Ті, які не тільки роблять жахливий макіяж, але ще й змушують хлопців чекати, поки самі створюють зі свого обличчя «божевільний шедевр». Це особливо дратує, коли ви кудись збираєтеся. Як часто буває, що ваш чоловік вже давно готовий, а ви тільки починаєте входити в образ? Така поведінка розцінюється хлопцями як грубість, неповага та неуважність.

Ніколи не забувайте про те, що під будь-яким шаром самого неймовірного макіяжу ваш коханий все одно буде шукати вашу природну красу. Виходить, що поки ви зайняті дублюванням вбивчого погляду Кім Крадашьян, він мріє про щастя зі звичайною жінкою. Майте це на увазі!

 

Залишити відповідь