Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Якою зробити підлогу в маленькій кухні?

Створити ідеальний дизайн маленької кухні буває дуже складно, адже будь-яка дрібниця може ненавмисно ще більше звузити простір. Тому підлога в кухонному інтер’єрі має першорядне значення, оскільки деякі підлогові покриття допомагають кімнаті здаватися більшою, ніж вона є насправді.

Керамічна плитка

плитка на кухні

Керамічна плитка вважається непоганим варіантом для невеликих кухонь. Але майте на увазі, маленька плитка зробить кухню ще меншою. Щоб візуально збільшити кухонний простір, вибирайте плитку мінімальним розміром 30х30 см. Причому кімната буде виглядати ще ширшою, якщо ви покладете плитку з діагональним малюнком. Легка текстура на плитці також зіграє в плюс.

Сланцева плитка

підлога зі сланцю

Пісочний колір сланцю менше затирається в місцях великого трафіку, тому підлога на кухні зі сланцевою плиткою завжди буде виглядати як нова, що додасть інтер’єру не тільки більш чистий вигляд, але і зробить кімнату візуально ширшою.

Дерев’яна підлога

дерев'яна підлога

Довгі дерев’яні дошки збільшують будь-який простір. А якщо до того ж вони будуть пофарбовані в світлі жовті або коричневі тони, ваша кухня не буде здаватися такою вже крихітною. Краще вибирати дерев’яний настил з дуба, клена або сосни і розташовувати дошки перпендикулярно шафам.

Лінолеум

Лінолеум з великим малюнком

Лінолеум є універсальним покриттям підлоги, оскільки буває найрізноманітніших текстур і відтінків. Щоб візуально збільшити кухню, обирайте лінолеум з великими малюнками або візерунками у вигляді шахової дошки і уникайте маленьких складних зображень.

Хитрощі кольору

Крім того, для створення ілюзії великої кімнати, потрібно грамотно поєднувати колір підлогового покриття з іншими предметами кухонного інтер’єру. Наприклад, якщо ваші шафи з клена, лінолеум повинен відповідати кленовій текстурі і кольору. Якщо ж ви віддаєте перевагу дерев’яній підлозі, пофарбуйте її в колір стін або стільниць.

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/yak-stvoryty-ilyuziyu-prostoroyi-kuhni.html, де ми розповідали про те, якстворити ілюзію просторої кухні. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, як вибрати керамограніт. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: