Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Яку тканину вибрати для пошиву штор?

Тип тканини, яку ви збираєтеся вибрати для пошиву штор, буде безпосередньо залежати від того, яку мету ви переслідуєте, завішуючи вікна. Наприклад, через легкі фіранки відмінно просочується сонячне світло, зберігаючи при цьому вашу конфіденційність. А важкі штори дозволяють влітку зберегти в кімнаті прохолоду, а взимку тепло.

жінка-вибирає-тканину-для-штор.jpg

Нейлон і поліестер

Якщо вам потрібні легкі фіранки, вибирайте нейлон або поліестер. Ідея використовувати для цієї мети повітряний шовк чудова, але під прямими променями сонця шовк швидко вигорає і втрачає всю свою привабливість. Тому ми рекомендуємо віддавати перевагу повністю синтетичним або змішаним тканинам, таким як бавовна + поліестер з приємним драпіруванням і ніжним світловим фільтром.

Бавовна

Якщо ви маєте намір пошити балдахін або набір штор для кафе, краще вибирати бавовняну тканину середньої тяжкості, яка довго служить і невибаглива в догляді. При виборі тканини трохи розкачайте рулон, і підніміть її по діагоналі – матеріал повинен спадати м’якими складками. Якщо цього не відбувається, відкладіть цю тканину і пошукайте іншу.

жінка біля штор

Оксамит і льон

З оксамиту, льону або суміші важкої бавовни з поліестером виходять гарні довгі штори або драпірування. Але вони не повинні виглядати грубо тільки лише тому, що тканина має більшу вагу. Тому перш ніж вибирати важкий матеріал, переконайтеся, що він ідеально вписується в інтер’єр і гармонує з іншими предметами практичного декору.

Фланель

Фланелева тканина є не кращим варіантом саме для самостійних штор, але вона служить відмінною підкладкою, яка виступає в якості ефективного теплоізоляційного матеріалу. Якщо хочете, щоб квартира не нагрівалася влітку від сонця, а взимку зберігала тепло, шийте довгі штори з фланелевою підкладкою.

А ось кілька порад дизайнерів щодо вибору штор http://nemalababaklopoty.com/yak-pidibraty-shtory-porady-dyzajneriv.html, якими ми ділилися в одній з минулих публікацій. Можливо, вони теж вам знадобляться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Введіть свій E-mail: