Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Якими китайськими товарами ми користуємося?

«Зроблено в Китаї» – цю фразу можна зустріти на більшості ярликів найрізноманітніших товарів, які вже давно стали невід’ємною частиною нашого життя. Дешева робоча сила дозволяє китайцям виробляти продукти доступніші для кінцевого споживача. І список їх досить великий.

Китайські товари

Продукти харчування

Європейські експерти в області економіки заявляють, що сьогодні на столі практично кожної сім’ї є як мінімум один харчовий продукт, вирощений в Китаї. Чіпси, часник, спеції і трави, вегетаріанські та м’ясні продукти, консерви і багато іншого експортується китайськими виробниками.

Одяг

Китайські швейні фабрики шиють пальто, рукавиці і шапки для споживачів по всьому світу. Дитячий одяг, одяг для матусь і вагітних, а також весільні сукні, костюми і смокінги також в більшості своїй родом з Китаю. Нижня білизна, футболки, ремені і бюстгальтери… Не тільки наш, а й західні ринки переповнені китайським одягом.

Іграшки

Дорогі комп’ютерні приставки для підлітків і дорослої аудиторії хоч і ліцензовані в Японії або США, але виробляються в Китаї. Розвиваючі іграшки, кубики Рубіка, головоломки, скарбнички, м’які іграшки, м’ячі, автомобілі та квадрокоптери на дистанційному управлінні, набори для міні-гольфу, іграшки для домашніх тварин – 85% всього цього виготовляється китайцями.

Бізнес-аксесуари

Ваш портфель або ділова сумка, швидше за все, зроблена в Китаї. Китайські фабрики також виробляють рюкзаки, валізи, продуктові сумки, гаманці, чохли для мобільних телефонів і одягу і ще масу речей, якими ми користуємося щодня і навіть не замислюємося про їх походження.

Китайске взуття

Електроніка та електротехніка

Більшість світлодіодних LED-екранів, комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, смартфонів, радіоприймачів, годинників, крокомірів і систем GPS виробляються в Китаї. Бюджетна побутова техніка, адаптери живлення, регулятори напруги, настільні лампи та інші освітлювальні прилади теж збираються китайцями.

Машини

Велика частина сільгосптехніки, такої як трактори, яєчні інкубатори і комбайни китайського виробництва. Ланцюгові пили, дробарки деревини, подрібнювачі, ліфти і бульдозери, а також різні марки легкових автомобілів завозяться з Піднебесної.

Меблі

Меблі для готелів, ресторанів і салонів краси, масажні столи, дитячі колиски і сучасні двоярусні ліжка, книжкові полиці і віконні жалюзі найдешевше купувати в Китаї для подальшого перепродажу. Тому багато підприємців намагаються налагоджувати ділові зв’язки з китайськими виробниками і закуповувати необхідну продукцію безпосередньо, в обхід посередників. Але чи існує при цьому спосіб заощадити на доставці? Звичайно!

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/de-mozhna-vygidno-prydbaty-tovary-z-kytayu.html, де ми розповідали, як вигідно купувати товари з Китаю. Можливо, ця інформація теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо кілька корисних відео-порад щодо оптових закупівель з Китаю. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: