Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Забавні і модні рюкзаки

Рюкзак ніколи не вийде з моди. Ця сумка, особливість якої – дві лямки, що надягаються на плечі, ідеально підходить для туристичних вилазок, походів на роботу, спорту, велоподорожей та міських пішохідних прогулянок.

Виробники давно оцінили переваги рюкзаків, вклалися в їх розробку, залучили медичних фахівців і дизайнерів, тому сьогодні ось тут http://рюкзаки.com.ua ви можете придбати рюкзак в Києві на будь-який випадок.

туристичні рюкзаки

Для турпоходу

Експедиційні рюкзаки об’ємом до 100 літрів. Добре продумані, анатомічно вивірені вироби у вигляді циліндра, призначені для перенесення великої кількості речей. Підходять для тривалих походів або подорожей в суворих умовах. Зі стяжками, блискавками, шнурівкою і петлями, завдяки яким можна підтягнути зайвий обсяг, причепити килимок або намет. Моделі такого типу часто забезпечені захисним чохлом від негоди.

Для туризму

Штурмові, компактні рюкзаки від 30 до 60 літрів потрібні для коротких туристичних вилазок. Ідеальні, щоб підкорити за один день вершину або просто вибратися за місто. У них продумана фурнітура, хороша міцність і універсальна форма.

Для спорту

Рюкзаки для спорту в основному виготовляються для сноубордистів і лижників. Ці моделі мають прості і надійні кріплення для сноуборду або лиж, завдяки чому обладнання не доставляє незручностей під час руху. Тут відсутні непотрібні спортсменам кріплення, що збільшують вагу.

Для велоподорожей

Велорюкзаки бувають заплічні і для багажника. Їх обсяг, зазвичай, не перевищує 60 літрів. Анатомічно вони максимально пристосовані для сидіння на велосипеді. Мають світловідбиваючі вставки, а деякі моделі – кріплення для шолома. Низка виробів забезпечена фартухом для захисту від бризок. Відмітна особливість: рюкзак завжди можна зняти і закріпити на багажнику, де він не буде заважати руху.

жіночий рюкзак

Для транспортування

В транспортних рюкзаках немає нічого зайвого. За великим рахунком це просто мішок зі щільної тканини для перенесення необхідних речей, позбавлений зайвих кишень, щоб не чіплятися за гілки дерев і не заважати під час спуску в печеру. Такі моделі можуть бути обладнані поясним ременем.

Для міських потреб

До цих рюкзаків не пред’являють особливих вимог. Єдина умова – це естетичний вигляд. Вони стильні, зручні та місткі. Знайти гарний рюкзак сьогодні можна і для студента, і для керівника великого підприємства. Міський рюкзак витончено виглядає навіть на тендітній дівчині в платті та підборах.

До речі, якщо вам потрібний не тільки рюкзак, а й сумка, скористайтеся цими порадами щодо вибору якісної шкіряної сумочки, які ми давали в одній з минулих публікацій.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на десерт пропонуємо подивитися цікаве відео про те, як вибрати рюкзак для подорожей. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.