Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Здача аналізів на дому – комфорт і економія часу

Сьогодні здавати аналізи, не виходячи з дому – це не тільки актуально, але і вельми комфортно. Саме тому у кожної сучасної лабораторії є все необхідне переносне обладнання та реактиви, за допомогою яких здача будь-яких аналізів відбувається дуже швидко.

пробірки з аналізами крові

Основні переваги виклику фахівців до дому

В першу чергу, слід зазначити зручність користування послугами збору біоматеріалу для лабораторного дослідження на дому. Викликавши медичного працівника, ви обмежуєте себе від нескінченних лікарняних черг і не дуже ввічливих медиків, що не тільки економить час, але й уберігає вас від зайвих стресів.

Необхідно також враховувати, що кожна лабораторія, яка надає подібні послуги, має нове, модернізоване обладнання, призначене не тільки для збору аналізів, а й для швидкого визначення результатів, які будуть видані вам відразу ж.

Важливим є і той факт, що людина, яка користується послугами виклику лаборантів, обмежує себе від прямого контакту з хворими людьми. Завдяки цьому, шанси заразитися вірусними або інфекційними захворюваннями значно знижуються, особливо в епідеміологічний період.

Подібного роду послуги активно надаються людям з обмеженими можливостями, або батькам з маленькими дітьми, яких не можна залишати самих вдома. Якщо у людини проблеми з рухливістю або зором, не потрібно нікуди йти, слід лише набрати номер телефону виїзної лабораторії, яка прибуде за вказаною адресою.

Не варто забувати, що всі фахівці (лаборанти), які проводять збір біоматеріалів, мають чималий досвід роботи і тільки вищу медичну освіту, з усіма документами і ліцензіями.

здача аналізів на дому

Заявка та збір аналізів

Всі заявки оформляються по телефону. У кожного абонента оператор запитує ПІБ, адресу, номер телефону для зв’язку і просить надати список аналізів, які необхідно здати. Зазвичай, оформлення заявок відбувається в робочий час по буднях, хоча деякі компанії працюють не тільки по вихідних, а й цілодобово.

Дату виклику клієнт призначає сам, що дуже зручно для зайнятих людей, у яких день розписаний по хвилинах. Після збору всіх необхідних матеріалів, кожний лаборант надає квитанцію (чек), де вказана сума оплати і вид аналізів. До речі, викликати лаборантів додому, це не тільки комфортно, але і абсолютно безпечно. Будьте здорові!

А ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/golovni-prychyny-i-symptomy-raku-pechinky.html, де ми розповідали про основні причини і симптоми раку печінки. Можливо, ця иформация теж вам знадобиться.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

На додаток до вищесказаного пропонуємо дізнатися, як роблять загальний аналіз крові. Не пропустіть цікаве відео нижче!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.