Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Здорове доглянуте волосся – головна запорука успіху

Як при такому достатку косметичних продуктів зробити правильний вибір необхідних засобів з догляду за волоссям, обличчям і тілом, щоб бути завжди доглянутою та привабливою? Погодьтеся, завдання не з легких, але при належному підході цілком здійсненне.

До речі, з огляду на нинішній колосальний асортимент парфумерії та косметики, не тільки юним представницям чарівної половини людства часом досить складно зупинити свій вибір на певному виді косметичної продукції. Губляться навіть зрілі пані. І це не дивно.

засоби з догляду за волоссям

Як правильно підібрати засіб з догляду за волоссям?

Якщо при виборі косметики або парфумерії, прийнято поєднувати їх з одягом, аксесуарами, часом доби, якимось конкретними подіями, то підбираючи засоби з догляду за волоссям, слід звертати увагу на інші фактори.

Існує всього чотири, найбільш поширених виду засобів з догляду за волоссям, назви яких, власне, самі підкажуть, що з них в окремо взятому випадку вам знадобиться.

  • Професійні засоби – мають досить широкий спектр дії, але кожен з них призначений винятково для вирішення конкретної проблеми певного типу волосся.
  • Повсякденні засоби – розраховані на широкого споживача і різний тип волосся, яке не потребує лікування.
  • Лікувальні – виготовлені з природних компонентів, що забезпечують природний догляд, лікування від лупи, випадіння, потьмяніння і ламкості волосся.
  • Засоби народної медицини – зазвичай, робляться самостійно з корисних продуктів, різних лікувальних трав, олій та інших інгредієнтів (в залежності від виниклої проблеми).

дівчина вибипає шампунь

Крім шампуню, косметичними засобами з догляду за волоссям також є кондиціонери, бальзами, стайлінги (засоби для укладання) і фарба для волосся, кожен з яких виконує певну, зазначену на етикетці функцію.

При виборі навіть самого кращого шампуню, слід звертати увагу не тільки на маркування, що позначає певний тип волосся. Дуже важливо, щоб до його складу входили силіконові олії, які зволожують, живлять і захищають волосся, надаючи йому гарний вигляд і здоровий натуральний блиск.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/8-najkrashhyh-shampuniv-dlya-vashogo-volossya.html, де ми робили огляд найкращих шампунів для різних типів волосся. Пропонуємо ознайомитися, ця інформація може стати вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А бонусом сьогодні буде чудовий відео-рецепт натурального шампуню з мильних горіхів, який ви зможете легко приготувати в домашніх умовах. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь