Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Жіноче рибальство: реальність чи абсурд?

Поширена думка про те, що рибальство – захоплення суто чоловіче – безумовно, помилкове! Жінки часом бувають значно азартнішими за чоловіків, і це стосується не тільки ігор, але і риболовлі, полювання, пошуку грибів. Бажання самостійно виловити рибку і отримати від цього заряд адреналіну в рівній мірі присутнє як у чоловіків, так і у жінок.

жіноче рибальство

Чоловіча рука допомоги

Звичайно, жіноче рибальство в перший час ніяк не зможе обійтися без допомоги чоловіка, адже жінці необхідно отримати відповіді на тисячу запитань: які бувають снасті, як правильно використовувати ось такі https://pike.ua рибальські гачки, як вибирати приманку для конкретної риби і т.д.

Але згодом все владнається, встане на свої місця і жіночий словниковий запас поповниться словами «жерлиця», «блешня», «воблер», які будуть використовуватися за призначенням і не викликати нападів нестримного сміху.

Хитрощі жіночої риболовлі

Цікавий факт: жінка воліє ловити хижу рибу. З чим це пов’язано? Може з тим, що жінки самі хижачки за своєю природою, або з тим, що такий улов дозволяє відчувати себе нарівні з чоловіком, складно відповісти. Ще один цікавий факт: улюблених снастей або видів приманок у жінок зазвичай немає. Перевага віддається лише кольору рибальського інструмента.

Втім, це так природно, що можна пробачити милим дамам подібну слабкість. А ось бажання жінки виловити велику рибу часом стирає навіть страх перед її значними розмірами.

дівоча рибалка

Не варто дивуватися жіночому рибальству

Насадження жаб і черв’яків на гачок, звичайно, справа малоприємна, тому по можливості краще захистити дівчину від цього заняття. Однак, слід віддати належне, при необхідності жінка впорається з цією процедурою не гірше за справжнього рибалку-чоловіка.

Терпіння жінкам не позичати. Може тому їх улов часто буває кращим, ніж у чоловіків. Адже не кожен зможе терпляче, протягом декількох годин, чекати клювання, при цьому, не засмучуватися, не втрачати надію і не проклинати весь білий світ, якщо рибалка не увінчалася успіхом.

Чи варто казати про те, що спільне захоплення рибальством робить сім’ю міцнішою? Жінка буде спокійна, знаючи, що ви дійсно на рибалці, навчиться подовгу мовчати, побоюючись сполохнути рибу, і допоможе організувати пікнік на природі, використовуючи свіжий улов.

До речі, ось одна з наших минулих публікацій http://nemalababaklopoty.com/chym-zajnyatysya-u-vyhidni-z-sim-yeyu.html, де ми розповідали, чим ще можна зайнятися на вихідних крім рибальства. Можливо, ця інформація теж стане вам у нагоді.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні матеріалу активне посилання на жіночий журнал nemalababaklopoty.com обов’язкове!

А на додаток до вищесказаного пропонуємо цікавий жіночий відео-урок з ловлі верхоплавки. Не пропустіть!

 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail:

 
 
 
Найпопулярніші Статті