Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Життя стало простішим! Не вірите?

Останнім часом з усіх боків раз у раз чуються твердження, що житя стало набагато важчим, ніж раніше. Однак це не так. Ми живемо в новому інформаційному столітті, і нові постулати, які прийшли на зміну прислів’ями та приказками, значно спростили цей світ.

Речі, які все спрощують

молодята

Психологи виділяють кілька моментів, які спрощують наше існування в сучасному світі.

Немає прив’язки до часу

Якщо раніше всі жили за планом, то тепер існує свобода вибору. Ваші мами виходили заміж у 18, у 20-23 народжували вас, а вже в 27 знаходили роботу своєї мрії і в міру своїх амбіцій рухалися по кар’єрних сходах. Тепер не потрібно розписувати майбутнє по датах. Ніхто не нав’язує вам серйозні стосунки тому, що прийшов час. Ви можете підкорятися спонтанним рішенням, а сучасне суспільство цілком лояльно ставиться до народження дітей і заміжжя, коли вам вже «трохи за 30».

Спростився вибір партнера

Випадковий секс на одну ніч ще недавно не був приводом для серйозних стосунків. Тепер – може статися все що завгодно. В наш час вже нікого не здивуєш тим, що випадковий незнайомець з клубу або бару став чиєюсь другою половинкою.

Більшість жінок настільки зайняті кар’єрою і самореалізацією, що у них немає ані часу, ані бажання ходити на побачення. Більш того, нема коли навіть з’ясовувати, чи підходите ви один одному. Тому сучасні люди вважають за краще «стрибати у вир з головою», а тільки потім з усім розбиратися. Кілька побачень легко перетворюються на серйозні стосунки за одним вашим натяком. І що найцікавіше, така спонтанність дає відмінні результати.

стосунки-на-роботі

Службові романи стали нормою

Раніше офіс вважався лише місцем для роботи. Зараз змішувати кар’єру і любов ніщо не заважає. Ще вчора вас могли б просто звільнити за легкий флірт з колегою. Але сьогодні за проблему взялися керівники і психологи великих компаній і з’ясували, що службові романи покращують якість праці на 30%. Правда, романи з начальством, як і раніше, вважаються неприйнятними, але, мабуть час ще не настав…

За статистикою 25% службових романів закінчуються весіллям. І в зв’язку з цим мимоволі згадується сімейство Джолі-Пітт. Насправді все дуже просто: в робочій обстановці набагато легше розгледіти людину і знайти з нею спільні інтереси.

Вічні цінності

Деякі вічні цінності все ж залишилися незмінними: батьків коханого ми називаємо по батькові, на першому побаченні намагаємося уважно слухати співрозмовника, маленька чорна сукня так само актуальна, а в гості нам соромно йти з порожніми руками.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.