Єдине місце, де є відповіді на всі жіночі питання!

Знайти няню не так вже й складно, як здається!

Зазвичай батьки дуже ретельно підбирають няню для своєї дитини, уважно вивчаючи кандидатів і їх рекомендації. Адже всім хочеться мати такого фахівця, який зможе якісно доглядати за малюком. Як не парадоксально це звучить, але самостійно знайти няню, для багатьох здається неймовірно важким завданням.

як знайти няню

Кому довірити свою дитину?

Незважаючи на те, що Інтернет рясніє сотнями і тисячами пропозицій від претендентів, вартісних кандидатів на посаду няні дуже мало. Хтось уже зайнятий, але про всяк випадок не знімає своє оголошення, у когось немає профільної освіти, а деякі і зовсім не уявляють, як поводитися з дітлахами. Щоб не копатися в купі пропозицій, серед яких може не виявитися жодної гідної кандидатури, потрібно звертатися до спеціалізованих агентств з підбору персоналу.

Навіщо потрібен такий посередник? Він – своєрідний фільтр і гарант якості. Саме агентство займається первинним відбором людей, які претендують на посаду няні. У здобувачів відразу з’ясовується, чи є у них профільна освіта (якщо так, то яка), рекомендації з минулого місця роботи, досвід та інші подробиці. Крім того, всі няні повинні представити дійсний документ про стан свого здоров’я.

Якщо при самостійній подачі оголошення здобувач може написати що завгодно, навіть те, що не відноситься до справи, то при заповненні спеціальної анкети від нього зажадають надати тільки найважливішу і потрібну інформацію, цікаву потенційним роботодавцям. Наприклад, наявність закордонного паспорту, водійських прав, знання іноземних мов і багато іншого.

няня з дитиною

Що може запропонувати агентство з підбору нянь?

  • Допомога в підборі кандидатів. Співробітники агентства завжди допоможуть вам чітко сформулювати свої вимоги до потенційного працівника і підкажуть, який саме фахівець найкраще підійде для малюка конкретного віку. Наприклад, знайти няню з медичною освітою для немовляти найреальніше за допомогою агентства. До того ж, при виборі професіонала для роботи з дитиною до року безсумнівна перевага буде у кандидата, що пройшов курси дитячого масажу. А для батьків, які часто і довго затримуються на роботі, фахівці можуть порекомендувати няню з проживанням.
  • Великий вибір анкет. Агентство постійно поповнює свою базу анкетами гідних претендентів, тому у нього завжди в розпорядженні багато перевірених та актуальних варіантів.
  • Швидкий підбір. Завдяки електронній базі пошук кандидатів по заданих параметрах – справа всього декількох хвилин.
  • Гідні пропозиції. Вся інформація, надана претендентами, ретельно перевіряється. Більш того, щоб захистити клієнтів від шахрайства, досліджуються також так звані «чорні списки».
  • Підготовка нянь. Звичайно, далеко не завжди в агентство звертаються фахівці, що мають досвід, рекомендації і потрібну освіту. Тому солідне агентство може дозволити собі організувати спеціальні курси для якісного навчання домашнього персоналу, а також для підвищення рівня їх кваліфікації.
 

Залишити відповідь

Введіть свій E-mail: